2015-05-07 d. 9.30 val. Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarų, pasirašiusių Kreipimąsi Vardan Lietuvos, spaudos konferencija Seime „Forumas MŪSŲ VALSTYBĖS TIKSLAS“

Print Friendly, PDF & Email

Spaudos konferencijoje Kovo 11-osios Nepriklausomybės atkūrimo Akto signatarų Kreipimosi Vardan Lietuvos iniciatoriai pristatys visuomenei šį Kvietimą pasirašiusiųjų, Lietuvos mokslų akademijos ir Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio iniciatyvinės grupės narių 2015 m. gegužės 30 dieną organizuojamą Forumą MŪSŲ VALSTYBĖS TIKSLAS.

M. Mikulėno pieš.
M. Mikulėno pieš.

Įsibėgėjant globalizmo ir neoliberalizmo ženklais pažymėtam XXI amžiui ir praėjus dvidešimt penkeriems metams po Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo, Forumo organizatorių nuomone, būtina iš esmės permąstyti valstybės ir tautos politinį santykį, valdžios grandžių tarpusavio struktūrinį prasmingumą ir efektyvumą, jų paskirtį ir atsakomybę dėl Tautos ir valstybės ateities.

Forume pasisakyti organizatoriai pakvietė Lietuvos Respublikos Prezidentę, Seimo vadovus ir Vyriausybės vadovą. Valstybės valdžią atstovaujantieji prelegentai kviečiami pristatyti visuomenei kelią, kuriuo jie veda mūsų valstybę, ir Lietuvos valstybingumo bei Tautos išlikimo užtikrinimo garantijas.

Forumas siejamas su Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio įkūrimo 1988 m. birželio 3 dieną metinėmis.

Šauksmas

Leave a Reply