Na ir ką vilniečiai išsirinko į valdžią? (su šokiruojančiomis nuotraukomis)

Print Friendly, PDF & Email

Vilniečiai per savivaldybių rinkimus nusprendė daugiausiai mandatų suteikti Liberalų sąjūdžiui. Sulauks didelių naujovių ir naujienų! Didžiausia naujovė – su liberalais į Lietuvos sostinės savivaldybės tarybą vilniečiai išsirinko ne Lietuvos pilietį, o britą Marką Adamą Haroldą, jau išmokusį lietuviškai.

photo_for_gallery_1_91159885Markas Adamas Haroldas su suknele. “Facebook” nuotr. photo_for_gallery_1_15883530Marko Adamo Haroldo pirmasis pažadas. “Facebook” nuotr.

Jau pirmą savo darbo dieną Vilniaus miesto taryboje M.A.Haroldas žada pakeisti šventą lietuviams Vilniaus gatvę į britų. Džiaukitės ir dėkokite. O artimiausiu metu išspręs ir kitas jūsų problemas. Jūsų problemos – ne šilumos kainos, ne transporto spūstys. Jūsų problema – kad nedalyvaujate lytinių mažumų paraduose. O jūsų naujasis deputatas jau spėjo pasižymėti kaip lytinių mažumų renginių aktyvistas ir dalyvis. Jūsų vyrų ir sūnų problema – kad nevilki suknelių. O jūsų naujasis deputatas M.A.Haroldas rengiasi. Tik gaila, ant rinkimų plakatų šių savo nuotraukų nespausdino. Būtų didesnio rinkėjų dėmesio sulaukęs. ŠTAI TOKIOS NAUJOS JĖGOS NUO ŠIOL VALDYS VILNIŲ.

Šaltinis: respublika.lt

Šauskmas

Leave a Reply