Afganai susiruošė į Vokietiją pas gerąją Angelą

Naujienų agentūra TASS, pasiremdama Vokietijos laikraščiu Welt am Sonntag praneša, kad Vokietijos jėgos struktūros prognozuoja naują migrantų bangą iš Afganistano.

4096270VFR vyriausybė rugsėjo mėnesį paskelbė duomenis, pagal kuriuos Vokietijoje šiais metais bus priimti 800000 pretendentų pabėgėlio statusui gauti. Tai ir tapo dingstimi, kad nelegalių migrantų pervežėjai platino Afganistane gandus, kad VFR, neva, priims tik 800000 žmonių, po ko visiems uždarys sienas.

Pagal Welt am Sonntag duomenis afganai, kurie anksčiau migravo į Iraną, Pakistaną arba Saudo Arabiją, dabar, kaip ir sirai, nori pakliūti visų pirma į Vokietiją ir suspėti iki to momento, kai VFR atsisakys nuo savo šiandieninės migracinės politikos. Kabule šiuo metu žmonės masiškai teikia dokumentus užsienio pasams gauti, pažymi laikraštis. „Mes patiriame trūkumą darbuotojų ir techninių priemonių“, – laikraštis cituoja afganų valdžios atstovą.

1241773064

“Dėl tokios įvykių eigos federalinė valdžia vis labiau jaudinasi dėl to, kad migracijos krizę, artimiausiu metu nepavyks išspręsti. Jau dabar federalinių žemių, komunų, ir miestų galimybės išsemtos. Valdžios nuolatos dirba eksra režimu“,- nurodo Welt am Sontag.

Tenka tik užjausti vokiečius, kurie į valdžia išsirinko bepročius, dėl kurių idiotizmo nukentės ne tik Vokietija bet ir Lietuva.

P.G.

Šauksmas

Leave a Reply