Algimantas Lebionka: Aš už Liexit

Liexit būtinai įvyks, kai ES parama pasibaigs, kai nebeliks ką Lietuvoje vogti, kai visas jaunimas bus į Vakarus išvykęs. Tada susirinks anūkas ir dar keli vagių partijų atstovai ir pasiprašys į kokią nors kitą sąjungą, kur paramą dalina: gal Kinijos, o Gal žydų karalijos? Mūsų partiniai vagys prie bet kurių pritaps, jei reikės, jie ės šunis, krims kinietiškus žiogus – net čepsės. O jei į žydų karalystę, tai irgi gerai, įpratę jiems tarnauti, už kelis žydų tarnų vokiečių mokamus šekelius. Ne be reikalo juk toks šimšalas sukeltas aplink Didžiosios sinagogos Vilniuje pamatus, ne be reikalo stūmiamas projektas visiems “litvakams” suteikti Lietuvos pilietybę.  Visi dabartiniai Lietuvos Eurointegrastai pereis gijurą, įgis Abraomų ir Sarų vardus (atverstiesiems suteikiami tik šie vardai) ir toliau sėdės seime 72 Saros, 71 Abraomai + 1 Imanuelis. Tai, kas nutiko Jungtinėje Karalystėje, spalį įvyks Lietuvoje-rinkėjai atsikratys dešimtmečius vogusių konservų, socdemų ir liberalų, ir juos už pavadžio laikančios D.Grybauskaitės“, mano Aurimas Dryžius. Signataras Rolandas Paulauskas mus kviečia pagalvoti, ką veiksime be Europos Sąjungos. O aš už Liexit, nes ES yra bankrutavęs projektas.

m818000

Kartu su Didžiąja Britanija išeina 13% ES biudžeto. Šiuos pinigus reikės kompensuoti. Pagrindinio ES donoro Vokietijos galimybės išsemtos. Reikės mažinti pagalbą Pietų ir Rytų Europai. Ims trukti pinigų pabėgėlių adaptacijai, kurių skaičius dėl nekontroliuojamų ES sienų nuolatos auga. Visa tai dar labiau sustiprins euroskepticizmą. Europoje prasidės „domino efektas“ ir tai neišvengiama.

Vieninga Europa prieš keturis dešimtmečius buvo projektuota, kaip „visuotinės gerovės“ sąjunga, ji dabar tampa „visuotinės negerovės tautų kalėjimu“ iš kurios visi norės pabėgti.

Aurimas Drižius Laisvame laikraštyje rašo: „Atrodo, kad Lietuvą jau du dešimtmečius valdančiam elitui po anglų “Brexit” turėtų ateiti neramios dienos – rinkėjai aiškiai parodė, kad jiems atsibodo tie nesibaigiantys skandalai ir jie nori naujų idėjų ir lyderių.

Todėl labai norėčiau, kad ir Lietuvos rinkėjai atsikratytų jau 26 metus juos apvaginėjančios gaujos – taip vadinamųjų “tradicinių” partijų – socdmų, konservatorių, visokio plauko liberalų. Darbiečiai, netekę V.Uspaskich, ir patys nusibaigs – niekam jie nebeįdomus.“

„Dabar mes mokomi, kad Lietuva klesti, būdama Europos Sąjungos nare. Tačiau vienintelis privalumas runkeliams – laisvai pabėgti iš šios šalies, ir nebekelti jos valdžiai problemų. Visa ES parama “įsisavinama” grupės draugų, o runkeliai toliau sėdi Maximos kasose ar dirba statybose – jokia ES parama jų gyvenimo nepagerino.

Todėl manau, kad tas apsivalymas neišvengiamai ateis, tik neaišku, koks skausmingas jis bebūtų.“

Aš prie Drižiaus partijų-niekadėjų sąrašo pridėčiau dar ir „paksistus“, nes ši partija niekuo nesiskiria nuo kitų Lietuvą valdžiusių ir išvogusių partijų.

Rolandas Paulauskas apie Brexit įtaką Lietuvai dienraštyje „Respublika“ pasakė:

„Mums „Brexit“ procesas yra naudingas ta prasme, kad galbūt dalis lietuvių pagaliau atsibus. Juk buvo žmonių, kurie dar prieš dešimtmetį sakė, kad mes lipame į skęstantį laivą. Aš jau tada sakiau: nėra ten to, ko jūs tikitės. Na štai, dabar visi šie faktai galbūt daliai žmonių atvers akis. O kodėl šito reikia Lietuvos visuomenei? Mes pagaliau turime pradėti svarstyti, kaip gyvensime, jeigu ta Europos Sąjunga subyrės. Nesakau, kad mums dabar reikia iš jos išstoti ar kad mes labai norėtume, kad ji subyrėtų… Nes bet koks sistemos byrėjimas visada neigiamai atsiliepia paprastam žmogui. Per šituos dešimtmečius lietuvis jau prisitaikė, prisilaižė prie šitos sistemos – kas įjunko į ES fondus, kieno vaikai jau ten apsigyveno ir t.t. Šitos sistemos griūtis nieko gero trumpuoju laikotarpiu neatneš. Bet tai nereiškia, kad mes kaip visuomenė neturime svarstyti: o kaipgi mes gyventume, jeigu nebūtų tos ES? Kaip reikia elgtis, kaip projektuoti savo ekonomiką, kaip modeliuoti savo valstybingumo ateitį? Štai kuo svarbus tas referendumas. Galbūt dabar drąsiau Lietuvos visuomenė svarstys visus galimus alternatyvius mūsų egzistavimo Europos erdvėje variantus. Juk jau dabar akivaizdu, kad anglai pasitraukė, akivaizdu, kad vyks referendumai ir kitose valstybėse, o tai reiškia, kad ES byrėjimas yra visiškai realus. Jis jau vyksta. Todėl šitame etape didžiausia nauda yra ta, kad dalis smegenų šiek tiek apsivalys nuo įvairiausių iliuzijų ir realiau pažiūrės į gyvenimą. Beje, o kaip dabar atrodo ta mūsų saugumo pažyma, kurioje mes kaltinami, kad blogai kalbame apie Europos Sąjungą?”

Aš už Liexit, nes nematau iš Europos Sąjungos savo Tėvynei Lietuvai absoliučiai nieko gero. ES man – iškrypėlių paradai, armijos socialinių parazitų iš Artimųjų Rytų ir Afrikos, nuskurdinti žmonės ir apsivogę politikai, Lietuvos kraują siurbiantys „skandinavų bankai“, vergiški atlyginimai ir pensijos, brangus ir nuodingas maistas, sugriauta pramonė ir žemės ūkis ir t.t. Todėl aš už Liexit.

Leave a Reply