Algimantas Lebionka. O mes vis dar laukiame „puolančių rusų“

   Toks jau laukimų laikas: žydai laukia Moschiacho atėjimo, amerikonai laukia pasaulinės sodomo pergalės, lenkai laukia kol lietuviai patys sunaikins Lietuvą, pradėję nuo kalbos sunaikinimo, masinės emigracijos dėl chroniško skurdo ir vėl taps šlėktų baudžiauninkais „chamais litvinais“, o mes vis laukiame „puolančių rusų“.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Arčiausiai prie tikslo yra žydai, nes kalbama, kad Moschiachas jau atėjo ir tai buvo Liubavičių Rebė, jiems „ant kulnų lipa“ amerikonai, nutarę apvesdinti viso pasaulio sodomitus, lenkai irgi netoli tikslo, o štai mums, lietuviams, nesiseka – rusai vis delsia pulti. Tai labai apmaudu, nes kiek mes galime būti „diržų veržimo“ „geraisiais“ pavyzdžiais visai Europai, kai tas mūsų ponios ir jos klapčiukų veržiamas diržas jau Tautos pasmakry, jau baigia pasmaugti?

   Kiek dar gali vargti amerikonai, stumdydami tuos kelis tankus iš vietos į vietą? Mums jau baisu, kad jie mus per prievartą prie savo sodomo nepripratintų, ne tų kelių senų tankų, žinoma, bijome, o rusams – ne motais ir jie nepuola, nors tu ką.

   Štai ir jaunimas bėga, nenori į „rekrūtus“, nenori galveles guldyti nei už amerikonų sodomą, nei už Ukrainos banderas su visais valcmanais, kolomojskiais ir jų Chazarijomis, ar dar už kažkokias, perdėm metafizines, „europines vertybes“ žūti.

   Žodžiu, pilnas vamzdec Lietuvėlei, jos „nuolatos sparčiai augančiai ekonomikai“, „lyderystei“ tarp ES valstybių, ir jei ne laivas „Nupendence“, su visais kankolais bei ofšorais, nebeliktų mums jokių „ateities vizijų“.

   O vis tiktai, kodėl tie rusai nepradeda puolimo? Imu ieškoti atsakymo į šį opiausią Lietuvai klausimą. Paskaitau ką kalba Rusijos patriotai, ekonomistai, slavofilai, slavofobai ir t.t. ir iš dezinformacijos miglos, apgaubusios Lietuvą, man ima kilti paprastut paprastutėlė tiesa, ogi tai,

kad Rusijos rublis tai perdažytas doleris; kad Rusijos centrinis bankas Rusijai nepriklauso de jure, kad tai, de facto, JAV Federalinio Rezervo filialas, o jos pirmininkė vykdo iš JAV einančias direktyvas; kad Rusijos fondų biržoje, kuri yra privati struktūra, šeimininkauja (90 % akcijų ir apyvartos) amerikonų bankininkai; kad Rusijos įmonės yra registruotos ofšoruose, t. y. yra ne jos jurisdikcijoje; kad Rusijos pusiau valstybinėse įmonėse Gasprom, Rosneft, Rosatom ir t.t., keturiuose sisteminiuose, pusiau valstybiniuose, bankuose, valstybė nevykdo jokios kontrolės, o tik, reikalui esant, remia biudžeto pinigais; kad Rusija nevykdo jokios kapitalo išvežimo kontrolės; kad Centrinis Rusijos bankas apvogė pernai visus Rusijos gyventojus, nepagrįstai, pagal amerikonų komandą, nuvertindamas 50 % Rublį, o dėl per daug didelių „ilgųjų kreditų“ palūkanų, uždarė realaus ekonomikos sektoriaus finansavimą ir t. t. To negana, visas Rusijos kompradorinis, su retomis išimtimis, ir nerusiškas „elitas“ bei oligarchatas, laiko savo kapitalus užsienio bankuose, o šeimas užsienyje esančiuose rūmuose, moko vaikus užsienio universitetuose, turi po dvi ir daugiau pilietybių ir , „suglaudęs ausis, pabrukęs uodegas“, laukia užjūrio komandų. Tai ar tokia štai Rusija, JAV protektoratas, o ne realiai suvereni valstybė, pajėgi pulti ES, NATO, Prezidentę D.Grybauskaitę, pasipuošusią kamufliažu ir važiuojančią ant amerikoniško tanko?

     Buvo toks geras anekdotas, papasakotas Eduardo Hodoso (www.hodos-video.com): ateina Chaimas į cirką ir sako jo direktoriui:

  • Turiu paruošęs numerį, noriu pas jus dirbti.
  • Na, pasakok, – sako direktorius, – koks tas tavo numeris?
  • Mano asistentai, – dėsto Chaimas,- į cirko areną išveža didžiulį maišą mėšlo, pakelia jį aukštyn, prie kupolo. Aš išeinu į areną apsivilkęs baltą fraką, su revolveriu rankoje, nusitaikau… ir šaunu.
  • Tai kame tavo fokusas, Chaimai? – klausia direktorius.
  • O fokusas štai kame: visi iki ausų mėšle, o aš su baltu fraku.

   Taip ir knieti paklausti: – O jūsų, gerbiama Prezidente, Gerbiamas Premjere ir kitos labai gerbiamos, labai aukštos, bet labai „baikščios“ personos, fokusas su tais nuolatos „puolančiais rusais“ ne toks pats, kaip to genialaus cirkininko Chaimo? Man regis, kad lygiai toks pats tas jūsų fokusas, nes nuo tų jūsų kalbų ir darbų sklinda specifinis kvapas.

P.S. Kol mes laukėme puolančių rusų, į Lietuvą ėmė veržtis musulmonų ordos iš pietų. Sako, kad tai pabėgėliai. Bet to negali būti, nes į jų valstybes JAV diegė demokratiją, žmogaus teises ir kitas amerikoniškas vertybes. Ar nuo viso to gero bėgama? Ir kur bėgama? Juk ir Lietuvos laukais jau rieda tokie patys amerikonų tankai, bėga gyventojai.

Šauksmas

Leave a Reply