Angela Merkel ir vėl kartoja „Mes galime tai padaryti“

Vokietijos kanclerė Angela Merkel nutraukė savo atostogas ketvirtadienį ir pakomentavo dabartines pabėgėlių politikos ir terorizmo Vokietijoje problemas. Tai buvo pirmi jos asmeniški komentarai po islamo teroristų išpuolių Würzburge ir Ansbache. Merkel ir vėl pakartojo savo garsųjį pareiškimą, nesikeičiantį nuo praėjusių metų: „Mes galime tai padaryti”, rašo austrų dienraštis Krone.

German Chancellor Angela Merkel poses for the media as she arrives at a press conference in Berlin on July 28, 2016. Chancellor Merkel has interrupted her holiday to hold her annual wide-ranging press conference on domestic and foreign policy following a spate of attacks that have reignited criticism of her liberal stance on asylum. / AFP PHOTO / TOBIAS SCHWARZ

Merkel žodžius „Mes galime tai padaryti” ištarė pernai, į šalį įleisdama 1,5 milijono migrantų, pagrindinai vyrų iš Artimųjų Rytų, rašoma Breitbart.

haende-440x276

„Per praėjusias dešimt dienų Vokietija buvo sukrėsta keturių nuožmių atakų, trys iš kurių buvo įvykdytos migrantų, ir dvi buvo susijusios su „Islamo valstybe“, rašo Breitbat.

in_article_78c3ab8aad

Vienas iš sirų „pabėgėlių“ sukapojo nėščią moterį ir sužeidė penkis praeivius. Kitas siras, atvykęs iš Bulgarijos, susprogdino bombą greta muzikos festivalio ir sužeidė 15 žmonių, „pabėgėlis“ užpuolė ir sukapojo keturis keleivius traukinyje.

in_article_1da6608682

Angela Merkel per spaudos konferenciją pažadėjo padaryti viską, kad patraukti baudžiamojon atsakomybės paskutinių teroro aktų organizatorius, o taip pat sustiprinti saugumo priemones. Jos žodžiais, teroristai „pažeidė tai, kas mūsų civilizacijai yra tabu“. Visuomenė turi ginti savo vertybes.

1873_600

Angela Merkel taip pat pažymėjo, kad teroro aktai yra iššūkis Vokietijai, egzaminu, kurį reikia išlaikyti. Vokietijos valstybės vadovė pabrėžė, kad jos vyriausybė nesiruošia atsisakyti nuo principų, pagal kuriuos pabėgėliams reikia suteikti prieglobstį.

170443_600

Visas pasaulis mato, kad Angela Merkel „nesugeba to padaryti“, kad norai priimti ir „integruoti“ pabėgėlius yra utopija, absoliutus idiotizmas.

Vokiečių tautai perlaužtas stuburas, ji jau nebepajėgia priešintis jų valstybės sunaikinimui, apie ką jie, Vakarų vokiečiai, prisipažįstą, ir kalba, kad Rytų vokiečiai padarė klaidą, griaudami Berlyno sieną, nes likdami atsiskyrę jie išgelbėtų bent dalį Vokiečių nacijos nuo sunaikinimo, rašoma pi-news.

Vokietijoje Merkel „pabėgėliai“ per vienerius metus išprievartavo tūstančius moterų. Liepos 24 dieną Ibbenbueren miete Merkel „pabėgėlis“ iš Eritrėjos išprievartavo 79 metų vokietę – Jie tai gali!!! Jūs tai galite, ponia Merkel.

refugee_politic_of_angela_merkel__marian_kamensky

Vakarų karikatūristai taikliai įvertino Merkel “nuopelnus” Europai.

Algimantas Lebionka

Šauksmas

Leave a Reply