Anglijos gydytojai sėkmingai gydo homoseksualus

Manoma, kad homoseksualizmo propagandos, kurios tikslas – mažinti žmonių populiaciją, iniciatoriumi yra „Bilderbergo“ klubas ir kitos panašios, realiai pasaulį valdančiųjų ir pasaulio finansus kontroliuojančiųjų organizacijos. Didžiausia bėda, kad gyventojų mažėja ne tose šalyse, kur norėta. Indijoje nuo 2013 metų už homoseksualius santykius baudžiama laisvės atėmimu iki 10 metų kalėjimo, Saudo Arabijoje – mirties bausme ir t.t., todėl ir musulmonų kraštuose ir Afrikoje, kur metinis prieauglis yra vidutiniškai 3%, mažai ką gali paveikti vakariečių finansinio-pramoninio oligatchato pastangos. Rezultatas atvirkščias: protingų žmonių mažėja, o gyvenančių viduramžiuose ar akmens amžiuje – sparčiai daugėja.

edb5383cf837ff2410e68225db5c4953

Susirūpinę dėl moralinės degradacijos, šeimos instituto griovimo, sveiko proto dar nepraradę Europiečiai bando ieškoti išeities iš šios aklavietės.

Britų medikai įsisavino efektyvią homoseksualizmo, arba hedonistinės lytinės orientacijos(Pasaulio sveikatos organizacijos ligų klasifikatoriuje šios ligos kodas -F66.1), gydymo metodiką.

Gydytojas Maiklas Devidsonas iš Londono sirgo šia liga, bet, nenorėdamas aukoti savo šeimos ir vaikų gerovės, nutarė gydytis. Devidsonas yra įsitikinęs, kad homoseksualizmas yra pagydomas, nes pats buvo gėju ir sugebėjo įveikti potraukį vyrams.

Tai buvo nepaprasta, bet aš nusprendžiau, kad man svarbiau už viską mano žmona ir mano vaikai.

Ir man pavyko, kad buvo profesionalai, kurie pasitikėjimo atmosferoje padėjo man įveikti mano problemas“ cituoja gydytoją portalas LifeNews.

http://lifenews.ru/news/158297

Medikai parodydavo gėjui kito vyro paveikslą, ar ką nors kito, kas iššaukia seksualinį susijaudinimą, ir tuomet į klientą nukreipdavo elektros impulsą. Pas pacientą su šiuo paveikslu asocijavosi negatyvios emocijos. Tokiu būdu atsirasdavo neigiamas refleksas.

Dar pernai Britų psichiatrai oficialiai pripažino homoseksualizmą liga. Tai yra, žmogaus seksualinė orientacija gali keistis ir gėjumi galima tapti. Atitinkamai, galima juo ne tik tapti, bet nustoti juo būti ir šitą negalią galima išgydyti.

Maiklas Devidsonas Londone žinomas kaip aktyvus kovotojas su gėjų lobi. Prieš tris metus jis kelis Londono autobusus papuošė plakatais su užrašais prieš homoseksualizmą. Plakatus anuomet nuplėšė, o patį Devidsoną paskelbė LGBT priešu. Bet jis nesiliovė kovojęs ir organizavo pagalbos centrą tiems, kas turi potraukį savo lyties žmonėms. Gydytojas įsitikinęs, kad homoseksualizmą galima išgydyti, kadangi jis pats sugebėjo įveikti šį geidulį.

Dabar pas patį Devidsoną jau dešimtys išgelbėtų pacientų ir jų šeimų. Jis mano, kad gėju ne tik gimstama, bet ir tampama, todėl jo centre moko teisingai bendrauti su tos pačios lyties žmonėmis, kad pokalbis sukeltų tik platoniškas emocijas. Ekspertai pasirengę išmokyti žmones bendrauti su savo lyties atstovais, neprovokuojant galimo flirto. Daugelis karalystės medikų nelinkę garsiai kalbėti apie tai, kad panašūs metodai efektingi.

1431808547_sodomity

JAV situacija yra kitokia. Nesenai čia buvo leista homoseksualams vadovauti skautams. Buvęs gynybos ministras Robertas Geitsas pažymėjo, kad tai bus jiems labai naudinga! Kiek anksčiau JAV aukščiausias teismas visoje šalyje legalizavo vienalytes santuokas, o Valstybės sekretorius Džonas Kerri pareiškė, kad JAV sieks vienalyčių santuokų legalizavimo visame pasaulyje.

Ką gi, kaip protui, taip ir beprotystei nėra ribų. Mūsų mažai ir nykstančiai tautai vertėtų perimti ne išsigimstančios JAV, o sveikstančių Britų patirtį. Gal už valstybės lėšas vertėtų pagydyti kelis Lietuvoje siaučiančius, iš užsienio finansuojamus moralės ir šeimų griovėjus? Kas geriau? Ar du milijonus piliečių susargdinti, ar kelis ligonius pagydyti, kad ir valstybės sąskaita?

Šauksmas

Leave a Reply