Anksčiau tik mes vieni žinojome apie kvailius vadžioje, dabar apie tai jau žino visas pasaulis

„Nepriklausomybės atkūrimo akto signatarai tapo „Kremliaus propagandistais““, – iš mūsų valdžios šaiposi „Komsomolskaja pravda“.

 

imagesKP rašo, kad „1991 kovo 11 Nepriklausomybės atstatymo akto signataras Zigmas Vaišvila trečiadienį, kovo 31 dieną pareiškė, kad „specialiųjų tarnybų paskelbta apie jį ir kolegą Rolandą Paulauską Lietuvos specialiųjų tarnybų informacija yra „melaginga ir šmeižikiška“.

Trečiadienį, rašoma KP, kovo 30, Valstybės saugumo departamento (VSD) vadovas Darius Jauniškis savo ataskaitoje pavadino Vaišvilą ir Paulauską grėsme Lietuvos nacionaliniam saugumui.

Jauniškis apkaltino signatarus, kuriais Kremlius neva naudojasi propagandos tikslais, pateisinant Rusijos ekspansinę politiką.

„Gerbiamas Dariau Jauniški (VSD cvadovas), labai blogai, jei saugumo organai negerbia teisės“, pareiškė ketvirtadienį, kovo 31, spaudos konferencijoje Seime Vaišvila.

„Šiuose specialiųjų tarnybų dokumentuose paviešinta šmeižikiška informacija, neatitinkanti realybės“, – padarė išvadą Vaišvila. Jis pakvietė VSD ir antrojo operatyvinių tarnybų departamento vadovą atsiprašyti jo ir trauktis iš pareigų.

nikolajus-medvedevas-64189938Nikolajaus Medvedevas, paklaustas kokią įtaką tokios VSD ataskaitos daro visuomenei, dienraščiui Respublika jis pažymėjo: „Pastebėjau, kad žmonės, kurie Lietuvoje gyvena, tačiau yra pusiau graikai ar pusiau rusai, jaučiasi nejaukiai, tarsi būtų kažkokie negeri.“

„Valstybės saugumą garantuoja trys veiksniai: ekonominis stabilumas, politinis stabilumas ir etninis stabilumas. Pastaroji sąlyga reikalauja, kad visos etninės grupės nebūtų skriaudžiamos ir jaustųsi taip, kaip visi kiti.“

Signataras pažymėjo, kad „reikia mokėti atskirti tikrus priešus nuo tų žmonių, kuriuos gyvenimo likimas atvedė į mūsų kraštą. Kaip čia padarius, kad į Seimą patektų tik išmintingi, dori ir nelinkę sau į kišenę dėti pinigo politikai? Tada nei savų, nei kitų šaknų turinčių piliečių neužverbuos joks agentas.“

Petras Gulbinskas

Šauksmas

Leave a Reply