Anonsas: Zigmas Vaišvila ir Audrius Nakas – Kaune

2015 m spalio 13 d. į du susitikimus Kaune ketina atvykti signataras Zigmas Vaišvila ir seimo narys Audrius Nakas. Socialiniuose tinkluose apie tai pasirodžius informacijai, pasirodė tautininkais save vadinančių asmenų komentarai, kuriuos kai kurie komentatoriai pavadino _absoliučiai neblaivių žmonių komentarais”. Nežiūrint to, paprašėme Audriaus Nako juos pakomentuoti.

Vaisvila su naku

Šauksmas: – Gerb. seimo nary, ar žadate į susitikimą atsivežti Rusijos vėliavą, kaip teiraujasi vienas komentatorius ?

A.N.: -Įpatingai kvailiems ne tik vėliava mojuosim, bet ir ženkliukus dalinsim. Tiems, kur šaukia “Čemodan – vokzal – Moskva” duosim tarybinius pionieriškus su ES žvaigždutėm, o tiems, kurie rėks “fašistai” – tarybinį antikvariatą su įspausta simboline trispalve. Taip paprastai tikimės išspręsti nesantaikos kurstymo problemas. Mat provokatoriais paprastai tarnauja menkesnio intelekto asmenybės: padavus kokį blizgutį, jie gali užmiršti savo tikruosius atvykimo į susitikimą kėslus, o kol stengsis prisiminti – viskas bus taikiai pasibaigę.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Čia – abiejų susitikimų skelbimai

2015 m. spalio 13 d. KTU Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakultete svečiuosis Seimo narys Audrius Nakas ir Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataras Zigmas Vaišvila, kurie su universiteto akademine bendruomene dalinsis įžvalgomis tema „Pabėgėlių ir migracijos iššūkiai ES ir Lietuvai“.
Vienas iš SocHuMen’ų dienų renginių.

Audrius Nakas – režisierius, teatro ir televizijos aktorius, politinis bei visuomenės veikėjas. 1992 m. baigė Lietuvos konservatoriją. Buvo vienas iš visuomeninės antikorupcinės grupės „ekspertai.eu“ įkūrėjų. Nuo 2015 m. balandžio mėn. yra LR Seimo narys, priklauso Informacinės visuomenės plėtros komitetui bei Antikorupcijos komisijai.

Zigmas Vaišvila – politikas, fizikos mokslų daktaras, verslininkas, Kovo 11-osios Akto signataras. Buvo Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio iniciatyvinės grupės narys, Sąjūdžio steigiamajame suvažiavime išrinktas Seimo ir Tarybos nariu.

Data: 2015 spalio 13 d. (antradienis)
Laikas: 13 val.
Vieta: KTU I rūmai (K. Donelaičio g. 50 / A. Mickevičiaus g. 37), 202 Aula.

PO TO – kitas įvykis:
“Susitikimas KAUNE su ZIGMU VAIŠVILA:

Kviečiame į Politinių diskusijų klubo
rengiamą susitikimą-diskusiją
su Nepriklausomybės akto signataru Zigmu Vaišvila

antradienį, spalio 13 d. 18 val.
KAUNO TECHNIKOS KOLEGIJOJE (buv. Politechnikume)
Tvirtovės al. 35.

Tel. pasiteiravimui: 8 687 29178, Rimas Brundza.
Jei žinote, kam būtų įdomu, prašome jiems persiųsti.”

Leave a Reply