Antimigracinė demonstracija Berlyne: samdomiems antifa smogikams nepavyko sužlugdytu pilietinės akcijos

Vokietijos portalas „Genosse“ paraneša, kad kovo 12 dieną Berlyne įvyko nepartinės visuomenės demonstracija prieš Vokietijos vykdomą politiką. Virš trijų tūkstančių visų amžiaus grupių žmonių, pagrinde tvirti vyrai, susirinko Vašingtono aikštėje prieš centrinę Vokietijos sostinės geležinkelio stotį, kad pareikšti savo nepasitenkinimą valdžios vykdoma migracijos politika.

demo-1203-merkel

Pagrindiniu susirinkusiųjų reikalavimu buvo Angelos Merkel atstatydinimas. Šis šūkis skambėjo dešimtis kartų, buvo atspindėtas transparantuose ir plakatuose. Kelis kartus demonstrantai skandavo „Amerikiečiai nešdinkitės namo!“. Tai buvo adresuota 70 tūkstančių JAV kariuomenei, taip ir neišvestai iš Vokietijos po jos susijungimo. Beveik visi oratorių pasisakymai buvo patriotiniai, skirti gynimui vokiečių ir kitų Europos tautų suvereniteto, taikiam pasipriešinimui savižudiškai migracijos politikai, kurią Europoje diegia JAV.

Mitingo organizavime dalyvavo daugelis Vokietijos visuomeninių-politinių jėgų. Partinės simbolikos renginyje nebuvo.

Kaip atsvara šiai taikiai demonstracijai tradiciškai buvo organizuota valdžios samdomų liberal-fašistų „Antifa“ antidemonstracija, tačiau ji buvo kelis kartus menkesnė. „Matomai valdžia nepakankamai įvertino antivyriausybinės demonstracijos masiškumo, todėl „Antifos“ buvo neproporcingai mažai“ – rašoma Genosse.

Mitingo ir eisenos Berlyne organizatoriai planuoja surengti naują demonstraciją prieš Merkel migracijos politiką kovo 19 dieną. Manoma, kad ši demonstracija bus žymiai skaitlingesnė, pranešė Tarptautinio rusiškų vokiečių konvento spaudos tarnyba.

Šauksmas

Leave a Reply