Austrija ruošiasi atremti afrikiečių antplūdį iš Italijos

Migrantų srautas iš Afrikos į Italiją didėja. NATO užsukta karuselė gelbėti neva „skęstančius“ migrantus ir transportuoti juos į Europą nemažina apsukų. Skirtumas tik tas, kad pernai šie „skenduoliai“ žygiuodavo tolyn per Italiją į Austriją, Vokietiją ir Švediją, o šiemet Austrija ir Šveicarija uždarė Alpių perėjas migrantams ir afrikiečiai ėmė kauptis Italijoje. 144.210 migrantai iš Afrikos šiuo metu patalpinti Italijos prieglaudose. Dienraštis Krone rugpjūčio 15 dieną paskelbė konfidencialią informaciją apie padėtį Italijoje. Joje sakoma: „ankstesnė Italijos strategija paskirstyti migrantus šalyje griūna. Struktūros ties savo galimybių riba“.

f3fb8a73a80a593420abea525ebbbd3b__migranten-s_1260_jpg_1441796_1164

Krone pateikiama informaciją apie imigrantus Italijoje:

  • Nuo 2016 metų sausio 1 dienos atvyko 98.993 migrantų iš Afrikos į Italiją. Pernai per tą patį laiką atvyko 97.990.

  • Dauguma laivų su migrantais atvyko (662 laivų ir 86.711 žmonių) atvyko iš Libijos, Egipto (38) ir Turkijojos (18).

  • 144.210 žmonių jau gyvena Italijos prieglaudose. Beveik visi migrantai yra iš tropinės Afrikos, Nigerijos arba Gambijos, bei iš Eritrėjos. Citata iš ataskaitos: „Tai vienok ne pabėgėliai iš Sirijos, Afganistano ar Irako“.

  • Ataskaitoje situacija vertinama kaip „abejotinos būklės Milane“ ir „dramatiška pasienyje Italijos su Šveicarija“. Šimtai migrantų įsirengė stovyklas parkuose ir stotyse, sanitarinės-higienos sąlygos yra katastrofiškos.

  • Italijos Matteo Renci vyriausybė kritikuojama, kad prarado migracijos kontrolę.

Austrija labai atidžiai analizuoja padėtį Italijoje ir ruošiasi migrantų mėginimui šturmuoti Brenerio perėją Alpėse ir ją stiprina. Krone pateikia ir kitus duomenis iš šios konfidencialios ataskaitos.

Šauksmas

Leave a Reply