Bavarų protestas: į Berlyną dovanų Merkel atsiuntė autobusą su pabėgėliais

Berliner Zeitung pranešė, kad į Berlyną, į federalinio kanclerio Angelos Merkel kanceliariją atvyko autobusas su 31 pabėgėliais, kuruos jai atsiuntė Landshut Landrato (vietos administracija) vadovas Peter Dreier, protestuodamas prieš kanclerės vykdomą pabėgėlių politiką. Pabėgėliai buvo priimti Merkel priimamajame.

33526344,36616067,dmFlashTeaserRes,14905C008DCFF9A6

Аutobusas iš Žemutinės Bavarijos atvyko ketvirtadienį vakare prie federalinės kanclerės Angelos Merkel rezidencijos Berlyne.

Jis atvyko pavėlavęs, praneša laikraštis, nes vienas pabėgėlis buvo pakeliui į Berlyną pamirštas pakelės tualete ir autobusui teko grįžti atgal jo paimti.

Autobusu atvežti pabėgėliai iš Sirijos, siekiantys Vokietijoje gauti prieglaudą, buvo priimti kanceliarijoje Berlyno Senato sveikatos ir socialinės apsaugos valdybos atstovo. Pagal susitarimą su Federalinio kanclerio žinyba Berlyno Senatas nori pirmai pradžiai šiuos žmones apnakvindinti.

Rajono administracijos vadovas Peter Dreier pasakė, kad kelionė į Berlyną įvykdyta „iš nevilties“. Žurnalistams jis pažymėjo, kad jo apylinkėje nebėra butų pabėgėliams ir jis nebegali jų priimti. Todėl ir atvežė juos į Berlyną, nes Federalinė politika kalta dėl susiklosčiusios situacijos.

Petras Gulbinskas

Šauksmas

Leave a Reply