Beata Šidlo: Bilas Klintonas turi atsiprašyti Lenkijos

Lenkijos premjerė Beata Šidlo gegužės 18 dieną savo interviu Lenkijos radijui pareiškė, kad Bilas Klintonas „Turi mūsų atsiprašyti, nes tokio pobūdžio pasisakymai yra ne tiktai nepagrįsti, bet tiesiog įžeidžiantys“. Lenkijos vyriausybės vadovė pabrėžė, kad „ją stebina Lenkijos opozicijos politikų elgesys, kurie džiūgauja dėl tokių pasisakymų, kaip pavyzdžiui, Bilo Klintono, ir juos laiko itin rimtais“.

547922_20151109160940

„Su visa pagarba buvusiam JAV prezidentui, aš šiandien galiu pasakyti, nenaudodama per daug svarių žodžių, kad jis peržengė padorumo ribą ir turi mūsų atsiprašyti“, – pareiškė Beata Šidlo.

Ji pažymėjo, kad vyriausybė nagrinėja juridinius sprendimus, kurie turėtų apginti gerą Lenkijos vardą – juos ruošia justicijos ministras ir generalinis prokuroras Zbignevas Ziobro ir kultūros ministras Petr Glinki.

Premjerės nuomone, vis tiktai lenkai turi pasistengti apginti savo tėvynės ir savo piliečių gerą vardą. Priminsime, kad JAV eksprezidentas Bilas Klintonas savo kalboje Njudžersyje pareiškė, kad „Lenkija ir Vengrija nusprendė, kad demokratija sukelia per daug problemų, todėl šios valstybės veržiasi prie putiniško valdymo stiliaus“. Taip pat Baltųjų rūmų eksvadovas pridėjo, kad Lenkija ir Vengrija „nepasiektų nepriklausomybės, jeigu ne JAV“.

Šauksmas

 

Leave a Reply