Briuselis: bumerango sugrįžimas? [Dugino direktyva]

Tokie teroristiniai aktai, kaip Briuselyje, – ne epizodas, ne atsitiktinumas, ne sistemos klaida. Tai dėsninga pasekmė Vakarų politikos ir atžvilgiu Artimųjų Rytų, ir imigracijos srityje.

Žmogaus teisių ideologija ir politkorektiškumo normos draudžia traktuoti migrantus kaip migrantus, musulmonus kaip musulmonus, arabus kaip arabus. Įstatymas atbunda tiktai tada, kada įvyksta teroro aktas. O jeigu jis neįvyko, tada tai – individai, pabėgėliai, atskiros žmogiškos asmenybės, kurias gina žmogaus teisės. Ir apie tai, kas tai per individai, prisimena tiktai tada, kai įvyksta eilinis teroro aktas. Ir jis įvyksta. Ir jis įvyks vėl ir vėl.

Kol Europa ir Amerika lieka rankose liberalios sektos, isteriškai atsisakančios pripažinti kultūras, tautas ir religijas.

Bet negalima kaltinti tiktai migrantus. Jie patys aukos. Jie atsiduria visuomenėje, kuri pati nebesupranta savęs. Ir negali pasiūlyti kitiems jokių vertybių, išskyrus susvetimėjimą ir abejingumą, pompastiškai vadinamą tolerancija. Štai jie ir sulaukėja, prievartauja ir sprogdina. Ir tęs tai ta pačia dvasia.

Šauksmas

Leave a Reply