Dauguma Kiolno nusikaltėlių buvo nesenai atvykę pabėgėliai

Policininkai paneigė Vokietijos valdžios melą, neva nežinoma kas buvo Kiolno nusikaltėliai. Dauguma sulaikytų nusikaltėlių buvo sirai pabėgėliai, nesenai atvykę į Vokietiją ir prašantys prieglobsčio. Pagrindinis užpuolimų motyvas buvo „seksualinės pramogos“. Apie tai sausio 7 dieną pranešė Die Welt, o Bild paskelbė Kiolno įvykių slaptą policijos protokolą.

2,w=650,c=0.bild

Vokietijos Federaliniai ministrai ir Kiolno merė melavo vokiečiams apie Šiaurės Afrikos gyventojus ir vietinių imigrantų gaujas, neva dalyvavusius Kiolno nusikaltimuose. Policininkai šį melą paneigė: „Tiktai nedidelę dalį sudarė išeiviai iš Šiaurinės Afrikos,  dauguma sulaikytųjų buvo sirai“. Visų pirma kalba eina apie arabus ir lytinius nusikaltimus.

Dauguma iš jų buvo nesenai atvykę pabėgėliai, prašantys prieglobsčio. Jie pateikė dokumentus, kurie išduodami prieglobsčio prašytojui.“ Pabėgėlių priėmimo punktai prašymo suteikti prieglobstį ir nuotraukos kopiją perduoda policijai.

Policininkas paneigė valdžios atstovų melą, neva nusikaltėlių pagrindinis tikslas buvo apiplėšimai „Iš tikrųjų viskas buvo atvirkščiai. Visų pirma kalba ėjo apie arabų seksualinius nusikaltimus“.

4232204261

Štai ką sugebėjo nuveikti Kiolno policija nuo 22 iki 5 valandos: surinko 71 nusikaltusiųjų anketinius duomenis, 32 sulaikyti, 4 nusikaltėliai areštuoti.

Bild paskelbė slaptą aukšto Kiolno policijos pareigūno įvykių protokolą.

Sausio 7 dieną Bild paskelbė slaptą Kiolno policijos protokolą, kuriame smulkiai aprašoma tai, kas vyko aikštėję, esančioje tarp Kiolno katedros ir geležinkelio stoties Naujųjų metų naktį.

Tą naktį tūkstantis jaunuolių, „arabiškos ir Šiaurė Afrikos gyventojų išvaizdos“, pasidalinę į grupes puldinėjo moteris. Šiuo metu tiktai Kiolne yra gauta daugiau nei šimtas nukentėjusiųjų pareiškimų. Jie pasakoja apie priekabiavimą, prievartavimus, žaginimus, įžeidimus ir plėšimus.

Bild skelbiamas protokolas pasakoja, kad dauguma teisės pažeidėjų buvo apsvaigę nuo alkoholio arba narkotikų. Jie susirinko aikštėje prieš pat Naujuosius metus, leido fejerverkus į policiją ir kitus ten susirinkusius, mėtė butelius. Į policijos perspėjimus minia nereagavo, kalbama protokole.
Policijos pareigūnų buvo nuo 150 iki 200.(Dalis Kiolno policijos kontingento padeda Bavarijos policijai saugoti pasienį, todėl mieste truko policininkų. A.L.). Policija nutarė „išvalyti“ aikštę, tada minia persikėlė į traukinių stotį. Tuo metu į pareigūnus nuolatos kreipėsi merginos su pareiškimais apie užpuolimus ir seksualiniais prievartavimais. „Dėl didelio skaičiaus tokių veikų saugumo pajėgos apsiribojo rimties atstatymu, o taip pat kitomis būtiniausiomis priemonėmis. Nes nebuvo galimybės padėti kiekvienai aukai ir operatyviai sulaikyti piktavalį, policininkai buvo ties nevilties riba“, -kalbama ataskaitoje. Kažkuriuo metu pareigūnai tiesiog nepajėgė priimti naujus pareiškimus.

4162971

Protokolo autorius nurodo, kad pirmą kartą per 29 metus tarnybos jis susidūrė su tokia nepagarba. Piktavaliai tiesiog policininkų akivaizdoje naikino dokumentus ir aiškino, kad rytoj gaus naujus.

Kitas aiškino: „Jūs privalote būti draugiški man. Mane pakvietė ponia Merkel“. Pažeidėjai ramiai ignoravo policininkų draudimus, tuštinosi stoties patalpoje, vėmė, miegojo ant suolų ir ant grindų, pereidinėjo nuo vieno perono prie kito per bėgius, grasino liudininkams ir nukentėjusiems, kalbama protokole.

Be to žinoma, kad policija analizuoja socialinius tinklus, vaizdo įrašus ir fotografijas. Policija yra tos nuomonės, kad nusikaltėliai veikė iš anksto susitarę.

Algimantas Lebionka

Šauksmas

Leave a Reply