Deividas Kameronas pranešė apie atsistatydinimą

Britanijos premjeras Deividas Kameronas pareiškė apie atsistatydinimą po to kai dauguma britų pasisakė už išėjimą iš ES sudėties. Olandų ir prancūzų euroskeptikai irgi siekia referendumo dėl išėjimo iš ES. ES – nepavykęs pasaulio globalistų projektas, iš dirbančio žmogaus atėmęs tikėjimą savo ir vaikų ateitimi, galimybę oriai gyventi, oriai sutikti senatvę, žlunga, tai faktas.

British Prime Minister David Cameron speaks to the press in front of 10 Downing street in central London on June 24, 2016. Britain has voted to break out of the European Union, striking a thunderous blow against the bloc and spreading panic through world markets Friday as sterling collapsed to a 31-year low. / AFP PHOTO / ADRIAN DENNIS

“Manau, kad neteisinga man bandyti išlikti kapitonu, vairuojančiam savo šalį į sekantį uostą“, – pareiškė Kameronas žurnalistams. Jo žodžiais, „reikalinga nauja vadovybė“.

Be to Kameronas pareiškė, kad staigių pokyčių šalies politikoje nebus, o derėtis su ES dėl išėjimo procedūros turi naujas vyriausybės vadovas.

Ketvirtadienį įvyko referendumas dėl Britanijos narystės ES. Pagal oficialius duomenis, už išėjimą iš Europos Sąjungos balsavo 51,9%.

ES parlamentaras ir Nepriklausomybės partijos UKIP vadovas Naidželas Farage pasakė, kad tai „pergalė realistų, normalių žmonių, padorių žmonių“, „mes kovojome prieš multinacionalumą, mes kovojome prieš melą ir apgaulę“.

Mehrheit_der_Briten_fuer_Austritt_aus_der_EU-Bruessel_geschockt-Story-516695_630x356px_ea9f3b0578d6279f5e5f2e0910960641__happy-farage-brexit_4-s_1260_jpg (1)

ES pagrindiniai politikai – šoke, rašoma Krone. VFR užsienio reikalų ministras Valteris Šteinmajeris pasakė: „Žinios iš Didžiosios Britanijos išblaivo“.

Belgijos vyriausybės vadovas Šarlis Mišelis balsavimo rezultatus pavadino „smūgiu į veidą Europai“.

Olandijos ir Prancūzijos euroskeptikai Vilders ir Le Pen reikalauja referendumų

Olandijos dešinysis politikas Gerdas Vilders pasakė: „Olandai irgi turi teisę į referendumą“. Jo partija reikalauja „Nexit Olandijai”.

Marin Le Pen pasakė, kad tai „laisvės pergalė!“. Ji penktadienį Twiteryje parašė: „Kaip aš kviečiu daugelį metų, mums reikalingas toks pats referendumas Prancūzijoje ir ES valstybėse“.

Šauksmas

 

Leave a Reply