Dešimtys tūkstančių vokiečių išėjo į protesto mitingą prieš migrantus Drezdene

Dešimtys tūkstančių vokiečių, pasisakančių už migracinės politikos sugriežtinimą, išėjo pirmadienį, spalio 19 dieną, į Drezdeno gatves. Mitingą suorganizavo „Patriotai – europiečiai prieš Vokietijos islamizaciją“ – PEGIDA , kurios duomenimis akcijoje dalyvavo 40 tūkstančių vokiečių. Valdžios skaičiavimai, kaip visada, ženkliai mažesni: 25 tūkstančius dalyvių.

pic_89998d06edc275768f717fbf98f64470PEGIDA aktyvistai pasisako prieš kanclerės Angelos Merkel politiką, kuri į Vokietiją sukvietė milžinišką skaičių migrantų iš Artimųjų Rytų ir iš Afrikos. Akcijos dalyviai dar kartą priminė valdžiai apie jų negatyvų požiūrį į Vokietijos migracinę politiką ir šalies islamizaciją.

Čia susirinko žmonės daugelio tautybių ir tai dar kartą parodo, kad apie jokią ksenofobiją, arba apie kažką kitą neverta kalbėti. Mes tiesiog atkreipti dėmesį į problemą, su kuria susidūrė Vokietija“, – pasakė demonstracijos dalyvė Ester Zaic.

Vykdydama visuomenės pjudymo tarpusavyje praktiką, valdžia tuo pačiu metu leido manifestuoti ir saujelei kitaminčių, palaikančių valdžią ir Vokietijos naikinimą. Šiems chuliganams pavyko išprovokuoti kelis nežymius incidentus.

P.G.

Šauksmas

Leave a Reply