Die Welt: Donaldas trampas Merkel pabėgėlių politiką pavadino „siaubinga klaida“

„Nusikalstamumas Vokietijoje liejasi per kraštus“, o „Merkel politika yra siaubinga klaida“ ir „katastrofa“, – dienraštis die Welt cituoja Donaldo Trampo žodžius, kurios šis kandidatas į JAV prezidento postą pasakė Atlantoje Džordžijos valstijoje priešrinkiminės kompanijos metu.

trump-012

Kandidatas į JAV prezidento  postą Donaldas Trampas savo kalboje Vokietiją pateikė kaip įspėjantį pavyzdį žalingos politikos pabėgėlių atžvilgiu. Šios politikos pasekmės yra „katastrofiškos“ valstybei, pareiškė jis savo rinkiminės kampanijos metu Atlantoje Džordžijos valstijoje. Nusikalstamumas Vokietijoje „Liejasi per kraštus“, pasakė jis.

„Pažiūrėkite kas Vyksta Vokietijoje su moterimis“, – pasakė Trampas.

Donaldas Trampas papasakojo, kad Vokietijoje turi draugų, kurie jam 20 metų praneša apie pokyčius šalyje. Vienas iš draugų jau „nori išvykti iš šalies“.

https://www.youtube.com/watch?v=eXtbFzbWD8Q

Vis geriau, negu tai, kas dabar vyksta Vokietijoje“

Pretendentas į JAV prezidentus nuo respublikonų partijos pavadino Vokietijos kanclerės Angelos Merkel (KDS) politiką „siaubinga klaida“. Jis įsitikinęs, kad pabėgėliams reikėjo Sirijoje sukurti saugumo zonas. „Tai būtų pigiau ir geriau, negu tai, kas dabar vyksta Vokietijoje ir kitose šalyse“, – pasakė jis.

Trampas nori uždaryti sienas

Trampas pastaruoju metu jau ne kartą kritikavo Vokietijos kanclerę dėl jos „atvirų durų politikos.“ Jis reikalauja uždaryti JAV sienas musulmonams.

Po žudynių Orlando mieste, kur musulmono teroristo aukomis tapo 49 žmonės, Trampas dar labiau sustiprino šį savo reikalavimą. Dabar jis reikalauja taip pat pilnai uždrausti atvykti žmonėms iš šalių „turinčių terorizmo istoriją“.

A.L.

Šauksmas

Leave a Reply