Donaldas Trampas: Islamo valstybę sukūrė Obama ir Hilari Klinton (video)

Kandidatas į JAV prezidento postą Donaldas Trampas susitikime su rinkėjais pasakė, kad Islamo valstybę sukūrė Barakas Obama ir Hilari Klinton. JAV televizijos kanalas Fox news patalpino internete apie tai video siužetą.

4161967

Kalbėdamas savo elektoratui jis pasakė:

Gal ji daug važinėjo, bet nesusitvarkė su savo darbu. Be veltui iššvaistytų valstybės lėšų, dėl jos buvo prarasta daugybė gyvybių, nes jos politinis kursas atnešė nelaimes visam pasauliui. Šimtai tūkstančių žmonių žuvo dėl jos klaidingų sprendimų“.

Tai tapo priežastimi visų problemų, jos idiotiški sprendimai. Pažiūrėkite, ką ji padarė su Libija, ką ji padarė su Sirija. Pažiūrėkite į Egiptą, kas dabar vyksta Egipte, tai visiška betvarkė. Ji buvo viena iš blogiausių valstybės sekretorių per visą valstybės istoriją. Ji kalba, kad aš pavojingas. Jos kvailumas nužudė tūkstančius žmonių“, – papasakojo Trampas televizijos kanalui Fox News.

Savo kalboje rinkėjams Donaldas Trampas apkaltino Baraką Obamą ir Hilari Klinto teroristinės „Islamo valstybės“ sukūrimu pranešė Associated Press.

Savo kalboje Trampas kalbėjo apie padėtį Artimose Rytuose, komentavo 47 žmonių nužudymą Saudo Arabijoje, kuri yra vienas iš pagrindinių JAV sąjungininkų šiame regione.

Kalbėdamas apie „Islamo valstybės“ sukūrimą jis pasakė: „Daug nesąžiningų žmonių, kuria sukūrė IVIL. Hilari Klinton sukūrė IVIL kartu su Obama“. Šis pasisakymas sukėlė rinkėjų ovacijas.

P.G.

Šauksmas

Leave a Reply