Donaldas Trampas įtarė Hilari Klintos naudojant narkotikus

Kaip šiandien pranešė CNN, Kandidatas į JAV prezidento postą Donaldas Trampas įtarė kanditatę į JAV prezidento postą Hilari Klinton naudojant narkotikus jų debatų metu. Trampas pasiūlė savo varžovei prieš sekančius jų televizijos debatus praeiti dopingo kontrolę.

1477928880

Jis pasakė: „Mes kaip atletai. Atletus priverčia praeiti dopingo kontrolės testą dėl narkotikų. Mes irgi turime pasitikrinti“, – pareiškė Trampas. Savo įtarimą politikas pagrindė tuo faktu, kad Hilari Klinton debatų pradžioje, kurie įvyko praeitą sekmadienį, buvo energinga, o į debatų pabaigą ėmė silpti.

KMO_088197_204865_1_t218_093737

Visiškai pritariu Donaldui Trampui. Hilari Klintos demonstruoja aiškius apsvaigimo nuo narkotikų požymius. Apie tai rašiau dar rugsėjo 13 dieną „Šauksme“. Aš dar niekada nebuvau matęs taip nenormaliai besielgenčios septyniasešimtmetės močiutės. Suprantama, kiekvieną seną žmogų paprastai kamuoja kelios chroniškos senatvės ligos: širdies-kraujagyslių, senatvinė silpnaprotystė (demensija) ir t.t. Tai natūralu ir suprantama, bet aš niekada nemačiau tokio nenormalaus aktyvumo, tokios egzaltuoto elgesio, tokio galvos kratymo, tokios nenormalios mimikos, taip blizgančių akių, tokio nuolatinio vandens gėrimo, kaip pas pretendentę į JAV prezidento postą Hilari Klinton.

https://youtu.be/11-EAzsGxgQ

https://youtu.be/OYWlWzbpK8Q

Algimantas Lebionka

Šauksmas

 

Leave a Reply