Durnių net ir Sirijoje muša

Na štai, Putinas išeina ir mamytei Merkel niekas nebetrukdys vežti sirus į Europą, juos rūšiuoti, keisti, integruoti, dezintegruoti ir t.t. Įdomią prekybą vergais sumanė mamytė. Tie, kurie vežė vergus į Ameriką, buvo protingesni, žymiai protingesni. Jie atrinkdavo tuos, kurie sveiki. Pas nuplaukusią mamytę viskas atvirkščiai, ji veš paliegusius, bedančius, bet su turkišku popierėliu. O už popierėlių išrašinėjimą turkui kiekvienais metais mokės po 3 milijardus. Gal turkas „otkatą“ jai ar jos partijai mokės? Kitaip niekaip šio idiotizmo neįmanoma suprasti.

Russia's President Vladimir Putin (C) speaks at a ceremony marking the handover of the Schneerson library at the Jewish Museum and Tolerance Centre in Moscow, on  June 13, 2013 .  Putin expressed today hope that the problem of a disputed Jewish archive, known in Russia as the Schneerson library, claimed by the United States was finally put to rest as he visited the rare collection in the newly opened Jewish Museum in Moscow. AFP PHOTO / YURI KADOBNOV

Turkų sultonui gerai. Kam jam rusiškomis dujomis prekiauti, tiesti vamzdžius, teritoriją niokoti. Vergais prekiauji, kitas reikalas! Net projekto pavadinimo nereikia keisti: kaip buvo „Pietų srautas“, taip ir liko, tik ne dujos į tą srautą bus grūdamos, bet žmonės bus grūdami. O jau dujos iš tų žmonių, į  Europą galiausiai atvykusių, ir taip skirsis, nes daugiau iš jų jokios naudos ir nėra, tiktai dujos…

Putinas nekvailas, sako – iš „mūsiškių“, sako, kad net jo pavardė, tarytum, yra Šalomovas. Gali būti, iš kur toks protas pas maskolį, visą girtą ir su balalaika.

1448980022_putin-netanyahu1

Dar vienas įrodymas, kad jis iš „mūsiškių“, kad kariuomenę iš Sirijos išveda. O ko ją ten ilgai laikyti. Kryžiuočiai ilgai laikė: visi tamplieriais virto, didesniais sionistais už pačius žydus. Ten vietos tokios, kad nori nenori sionistu tapsi ir procentą iš „gojų“ pradėsi imti, klimatas ten toks.

Be to, smėlio audros prasideda, lėktuvai negalės skraidyti, naujausi tankai važinėti, geriau išvežti kariuomenę, tegul motutė tuos sirus pasiima, o kai audros pasibaigs, kai atvės, rudeniop, galima bus ir toliau pakariauti, bazės pasiliks, į Rusiją jų niekas neišveš.

--------------66

Čia pas juos, manau, toks brigadinės rangos principas: Obama širšių lizdą pamakaluoja, motutė Merkel 1,8 milijono išsiveža, tada Putinas pamakaluoja – 3,6 milijono sirų šiemet motutė išsiveš. Na, o tada, turės ES į Siriją eiti, ir lietuvaičiai kareivėliai: marš marš tra- ta- ta, kai tenai nieko vertingo nebeliks. Nei istorinių artefaktų, nei naftos, nei dujų – viskas bus išvogta ir pasidalinta. Ir tada turės likusius sirus į ES išvežti motutė Merkel, tuos kurie nepaeina savo kojelėmis, kurie nuogais užpakaliais ir niekam nebereikalingi. Nieko nepadarysi, durnių  net ir Sirijoje muša!

Petras Gulbinskas

Šauksmas

Leave a Reply