Eduardas Limonovas: „Sensacingas Straipsnis: Bus perbraižytas Artimųjų Rytų žemėlapis, Saudo Arabiją padalins į tris dalis“

Aptikau super įdomią medžiagą Tinkle Voltaire, naktį atsiuntė prancūzai. Šitas straipsnis žinomo autoriaus

Thierry Meyssan. Jis tvirtina, kad kaip tik prieš Putino pasirodymą SNO, tai yra rugsėjo 30, tarp JAV ir Rusijos buvo pasirašyta sutartis.

b6f5cdd07f1a2d0d7e83dfb5ca861277_L

Visų pirma, šalys susitarė, kad „kovos prieš terorizmo ideologiją, tai yra vienu metu prieš „Brolius musulmonus“, kuriuos sukūrė Didžioji Britanija ir palaikomus Turkijos, o taip pat prieš vachabizmą, kurį platina Saudo Arabija“.

Straipsnis sensacingas, iš tikrųjų, ten štai dar kas pasakyta.

Neva susitarimas liečia tai, kad bus perbraižytas Artimųjų Rytų žemėlapis, bus padalintos į kelias valstybes Turkija ir Saudo Arabija.

Iš Turkijos “iškirps” turkų Kurdistaną ir sujungs jį su Irako Kurdistanu: kurdai gaus pagaliau savo valstybę.

Šiandien paėmimas strategiškai ypatingai svarbaus Sindžaro miesto, kaip tik su pagalba JAV aviacijos – pirmas įrodymas to, kad būsimas Turkijos padalinimas nėra bla-bla-bla.

Įdomu, kad Sirijos kurdai, anksčiau kovoję Sirijos vyriausybės armijos pusėje, pakeitė sąjungininkus kaip tik laiko atkarpoje apie rugsėjo 30. Mėnuo su puse kaip kurdai jau tapo JAV sąjungininkais.

Saudo Arabija, pasirodo, sėdi ant parako statinės.

Pas juos didelis pralaimėjimas Jemene, iš koalicijos išėjo, pavyzdžiui, Egiptas; už Saudo Arabiją Jemene kovoja samdiniai, tiktai sauditų uniforma.

Be to, ten didžiulės valdančio elito problemos. Ten trys klanai: klanas karaliaus Salmano, klanas mirusio karaliaus Abdalos ir klanas princo Bondaro.

Saudo Arabija įsitempusi laukia palikimo padalinimo tarp tų trijų klanų.

Vietoje Saudo Arabijos bus trys valstybės, tvirtina Meyssan.

 Vertė A.L.

Šauksmas

Leave a Reply