Eurabijos (palatos Nr.6)* naujienos

Austrai ruošiasi vasaros nelegalų šturmui ir rekonstruoja Brenerio perėją, kad galima būtų kontroliuoti nelegalų srautą iš Italijos. Austrijos iškrypėliai, tuo tarpu, susirūpino iškrypėliais arabais ir PVM moteriškiems tamponams sumažinimu, o Vienos meras jiems linki „labos nakties, jei tai svarbiausia problemas Vienai“. Atbėgėlis siras Vokietijoje sudegino pabėgėlių centrą ir nupiešė ant jo sienos svastiką, nes Vokietija neįgyvendino pažadų, matomai duotų amerikiečių nevyriausybinių organizacijų, finansuojančių arabų perkraustymą į Europą, suteikti kiekvienam iš jų „po atskirą namą, automobilį ir daug pinigų“.

ABD0069_20160412 - GRIES AM BRENNER - …STERREICH: ZU APA0291 VOM 12.4.2016 - Am Dienstag, 12. April 2016,  haben die ersten Bauarbeiten fŸr mšgliche Grenzkontrollen am Brenner begonnen. Die Asfinag habe mit der Fundamentierung eines Flugdaches und mit dem RŸckbau einer Verkehrsinsel begonnen. - FOTO: APA/ZEITUNGSFOTO.AT

Austrai rekonstruoja Brenerio perėją (1)

Ruošdamiesi pavasariniam nelegalių migrantų antplūdžiui iš Italijos, austrai suskubo stiprintis vienintelį kelią iš Italijos į Austriją – Brenerio perėją. Perėją numatoma rekonstruoti taip, kad galima būtų vykdyti transporto kontrolę ir tai minimaliai trukdytų jo srautui.

Priminsime, kad į Italiją šiuo metu vyksta intensyvi nelegali migracija iš Albanijos ir Libijos, kur susikaupė arti 500 000 migrantų iš Afrikos, norinčių nelegaliai patekti į Europą. Šiuo metu šiais dviem maršrutais į Italiją kiekvieną savaitę atplaukia dešimtys tūkstančių migrantų, kuriuos Italijos valdžia suinteresuota siųsti toliau – į Austriją, per Brenerio perėja, nes tai vienintelis kelias į šią šalį ir toliau į Vokietiją.

ABD0070_20160412 - GRIES AM BRENNER - …STERREICH: ZU APA0291 VOM 12.4.2016 - Am Dienstag, 12. April 2016, haben die ersten Bauarbeiten fŸr mšgliche Grenzkontrollen am Brenner begonnen. Die Asfinag habe mit der Fundamentierung eines Flugdaches und mit dem RŸckbau einer Verkehrsinsel begonnen. - FOTO: APA/ZEITUNGSFOTO.AT

Suprantama, prasidėję darbai kelyje per Alpes sukėlė sumaištį Italijos valdantiesiems premjero Mario Renci eurabistams, nes tokiu atveju Italijos „batas“ bus užkimštas ir turės tvarkytis su nelegalais pats.

Italijos VRM sekretorius pabėgėlių klausimams Dominiko Manzione vyliasi, kad Brenerio perėja nebus uždaryta.

Grenzkontrollen_Beginn_der_Bauarbeiten_am_Brenner-Sorge_in_Rom-Story-505086_630x356px_c1807a4290defab2ca9c50893f153fed__bauarbeiten-brenner-s1260_jpg

Italijos partijos „Šiaurės lyga“ vadovas Matteo Salvini pasakė: „austrų politikai gina savo piliečių interesus“. Senatorius nuo partijos Forza Italija Maurizio Gaspari pasakė: „Mes turime džiaugtis austrų policija ant Brenerio perėjos. Ji daro tai, ko neturi drąsos padaryti Italijos vyriausybė.“

SPOe_will_eigene_Haeuser_fuer_homosexuelle_Asylwerber-Haeufig_angefeindet-Story-505209_630x356px_68127b112368d1dcdd57ec24f4d9ca16__spoe-muslime-s1260_jpg

Lesbiečių ir gėjų socialdemokratų grupė (SOHO) susirūpino į Austriją atbėgusiais homoseksualistais (2)

SOHO aktyvistų nuomone, kiti musulmonai iškrypėlių musulmonų atžvilgiu yra „nusiteikę priešiškai“, todėl jiems reikia atskiro pastato, kur jie būtų saugūs. Tokių „skriaudžiamųjų“ priskaičiuota 160. Dar SOHO socdemų grupė pareikalavo sumažinti PVM moteriškiems tamponams ir kitoms higienos prekėms. Su šiais reikalavimais SOHO socialdemokratai raštu kreipėsi į Vienos savivaldybę.

Vienos meras Johanas Gudenus į šį reikalavimą atsakė: „Jeigu tai vienintelė problema, kuri šiuo metu yra svarbi, tuomet labanakt Viena“.

Pabėgėlis siras padegė migracijos centrą Vokietijoje ir ant jo sienos išpiešė svastiką (3)

Savo veiksmus siras paaiškino tuo, kad jo netenkina gyvenimo sąlygos šiame centre. Ant sienos jis išpiešė svastiką. Supraskite: visi vokiečiai fašistai, nes “skriaudžia“ pabėgėlius!

26-metų padegėjas siras savo nusikaltimą, kurio pasekoje 6 migrantai apsinuodijo dūmais, paaiškino, kad jo netenkino „ankštas“ būstas ir „nebuvimas gyvenimo perspektyvų.“

2016 metais Vokietijoje įvyko 200 antpuolių prieš pabėgėlių centrus. 2015 metais tokių antpuolių buvo per 1000, t. y. 5 kartus kartų daugiau negu 2014 metais.

„Jeigu dega koks nors pabėgėlių centras, MIP nedelsiant pradeda kalbėti apie ultra dešiniųjų atakas. Bet, pagal mano stebėjimus, visoje Europoje vyksta tas pats, kas ir Vokietijoje. Pabėgėliai nepatenkinti sąlygomis, kuriose jie atsidūrė. Jų lūkesčiai nepasiteisino. Daugumai iš jų buvo žadama daug pinigų, automobilis, namas ir panašiai. Bet dauguma atvykėlių nieko to negavo. Jiems teko susidurti rūsčia realybe, kuri jiems sukėlė stresą“, – papasakojo partijos „AfD“(Alternatyva Vokietijai) narys Peter Bistron.

Kaip jau ne kartą buvo rašoma „Šauksme“, arabų perkėlimu į Europą užsiima JAV nevyriausybinės organizacijos, kurios organizuoja ir finansuoja šį tautų perkraustymą, o pagrindiniai šio projekto autoriai ir sponsoriai yra transnacionalinė finansinė oligarchija (4 , 5 , 6 , 7, 8, 9).

*A.Čechovo apsakymas “Palata Nr.6”, kuriame pasakojama apie išprotėjusių žmonių likimus.

Algimantas Lebionka

Šauksmas

Leave a Reply