Europa, kuri gyvena paralelinėje realybėje: Džedajai

Jeigu koks pilietis imtų šaukti gatvėje: „ateikite visi pas mane gyventi, visus priimsiu, visus pamaitinsiu, visus pagirdysiu, visus pinigais apdalinsiu, leisiu šeimas pas save atsivesti ir dar galėsite man į veidą spjaudyti ir mano namuose dergti“. Padorus žmogus, tai išgirdęs, nedelsiant skambintų 112 ir kviestų greitąją. O kai taip elgiasi Vokietijos kanclerė Angela Merkel?

9222300

Ji dar „gražiau“ elgiasi, ji pati visą pasaulį kviečia į Vokietiją, o kitoms ES valstybėms įsako „būti solidarioms“. O kam solidarizuotis? Idiotizmui? Suicidui? Bet visa Europa tyli, kenčia šitą jos beprotystę. Taigi, tegyvuoja Džedajus Euroangela!

O gal jau ir visa Europa išprotėjusi, nuprotinta? Kai stebiu Lietuvos valdžios elgesį, tikri Džedajai, abejonių nekyla: bepročiai, simptomai akivaizdūs. Ar koks sveiko proto žmogus galėtų kalbėti: “imigrantui 800 eurų nepakaks“, o lietuviui 200 eurų -“orus gyvenimas“; lietuviui vaikui 60 eurų gana, o imigrantų vaikui reikia duoti 350; lietuvis gali stovėti 100 metų eilėje socialiniam būstui, o imigrantas „eilėje nestovės, jam duos pinigų nusisamdyti privatų komfortišką būstą“ su baldais, po 18 metrų žmogui, jam ir už aukštąjį mokslą nereikės mokėti ir už mediciną, ir dar už daugybę to, už ką mes mokame?! Tai kas tai yra jeigu ne sunki protinė liga, jei ne absoliutus valdžios idiotizmas?

Ko jie tuo siekia, kad žmonės iš neapykantos atvykėliams-parazitams imtų deginti jų būstus, kaip Vokietijoje ir Švedijoje, kapoti juos su kardais, kaip tai vakar padarė švedas. Gal nori, kad šios masės puslaukinių žmonių, pasijutusių čia šeimininkais, viešpačiais, imtų viską niokoti, laužyti, deginti, kaip jie tai darė Graikijoje, Italijoje, Prancūzijoje?

Gal jiems čia pritrūks sekso, barų, kazino, kur galėtų leisti veltui dalinamus mokesčių mokėtojų pinigus? Jie užpyks. Sakys, kad Merkel juos kvietė, pas ją jie nori. Ar ne chaoso ir visuotinio nepasitenkinimo siekiama, diskriminuojant lietuvius ir sudarant išskirtinai geras sąlygas atvežamam svetimkūniui, socialiniam parazitui. Kad tai bus parazitai, atnešantys tik žalą visuomenei, Vokietijoje jau niekam nekyla abejonių, tai tyrimų rezultatai patvirtina, vietinių gyventojų apklausos tai rodo, tik Lietuvos „ekonomistai“ iš mokesčių nemokančių „skandinaviškų“ bankų dar paralelinėje realybėje svaigsta nuo neraštingų arabų ir negrų „naudos“.

Kiti džedajai.

Džedajai Lietuvoje. Lietuvos valdžiai pats laikas persirengti į Džedajų-gelbėtojų kostiumais. Rinkimai artėja. Su popinamais atbėgėliais nusifotografuos, prie dujų terminalo, prie senų haubicų…

Taip jie parodytų, kad dirba Lietuvos, jos žmonių naudai. O dabar susidaro įspūdis, kad gal masonų ložėms ar mafijinėms struktūroms, savo UAB-partijomis, tik ne Lietuvai, ne lietuviams.

Džedajai Švedijoje. Spalio 22, iš ryto Švedijos mieste Trollchettan į mokyklą įsiveržė kaukėtas ir kardu ginkluotas Džadajus, kuris nužudė vieną suaugusį ir sužeidė keturis mokinius.

https://youtu.be/A6H1AMGFFyQ

Štai ką papasakojo 14-metis mokyklos „Kruna“ mokinys, įvykio liudininkas: “Užsiėmimo metu pasigirdo beldimas į duris. Vienas iš mano draugų atidarė duris. Ten stovėjo žmogus juodai apsirengęs, su kauke iš „Žvaigždžių karų“ ir dideliu juodu kardu“.

Apie žmogžudystės motyvus tylima, bet žinoma, kad mokykla yra municipalinė ir imigrantų rajone.

Rugpjūčio 11 dieną jau buvo panašus incidentas, kai negras iš Eritrėjos IKEA parduotuvėje papjovė du švedus, o vieną sužeidė.

Džedajai Ukrainoje. Ukraina ir vėl „vperedy planety vsej“(pirma visos planetos). Eina sau į merų rinkimus „rimtu veidu“ Džedajai. Gal ir laimės?

315876

 

Apie rinkimų Ukrainoje fokusus įdomiai pasakoja kandidatas į Charkovo Merus Eduardas Hodos.

 

 

Skaldyk ir valdyk!” Valio miltikultūralizmui ir euroidiotizmui! Pirmyn Džedajai! 

Petras Gulbinskas

Šauksmas

Leave a Reply