„Europinis solidarumas“ – kaip cholera, kaip vidurių šiltinė

Demokratija, atrodytų. Nori Vokietija susinaikinti, priimti pas save visą Afriką, visus arabus – jos šventa teisė. Džiaukitės, plokit bėgliams stotyse, socialiniams parazitams, ISIL teroristams – visai šiai masei žmonių plūstančių į Europą. Mes prie ko? Jie jums labai reikalingi, su jais susilydę viename genų lydymo katile išveisite „undermensche“? Užpulsite Rusiją, Sibirą, užgrobsite jos žemės turtus?

Teilnehmer einer Veranstaltung der rechtspopulistischen Partei Pro NRW tragen am Samstag (01.05.10) in Solingen Bundesflaggen und Schilder mit einer durchgestrichenen Moschee. Nach Polizeiangaben protestierten in Solingen am Samstag um die 500 Demonstranten gegen die Demonstration von 70 Anhaengern von Pro NRW.  Foto: Clemens Bilan/ddp
Teilnehmer einer Veranstaltung der rechtspopulistischen Partei Pro NRW tragen am Samstag (01.05.10) in Solingen Bundesflaggen und Schilder mit einer durchgestrichenen Moschee. Nach Polizeiangaben protestierten in Solingen am Samstag um die 500 Demonstranten gegen die Demonstration von 70 Anhaengern von Pro NRW.
Foto: Clemens Bilan/ddp

Tuomet toliau bombarduokit, naikinkit tūkstančius vaikų Sirijoje, Irake ir verkit dėl vieno paskendusio vaiko, nes, kaip sakė F.Dostojevskis , „Jeigu tam, kad sukurti rojų žemėje prireiks vienos vaiko ašaros, tai man nereikalingas toks rojus“. Tik čia kitaip negu pas Dostojevskį, čia viskai išvirkščiai, čia visiška moralinė degradacija, išsigimimas, čia – reikalingos šimtų milijonų vaikų ašaros, kad galima būtų apsiverkti, visiems vienu metu, visam Pasauliui matant, dėl vieno žuvusio vaiko – štai kur Europos demokratijos “rojus“!

Gailiai verkiantiems vokiečių „krokodilams“ toks „rojus“ reikalingas ir tokios ašaros reikalingos, nes jie gamina „leopardus“, „ferdinandus“, kad tokias ašaras spausti. Nebus vaiko ašarų, niekas nepirks jų pagamintų „leopardų“, vaiko ašaros ir „leopardai“ visada greta, negali būti atskirai. Jiems nereikia taikos Artimuosiuose Rytuose, jiems reikia rinkos, o rinka tai karinė psichozė, milijonai bėglių, milijonai vergų.

4789757

Jiems visai nesvarbu, kad iš paskos bėglių į Europa sugužėjo ISIL teroristai, jiems dar geriau: „skaldyk ir valdyk“, pjudyk tarpusavyje musulmoną su krikščioniu, normalų su sadomitu ir pan., o kai jie visi tarpusavyje mūšis, galima bus ir toliau juos visus kvailinti, plėšti, pūsti finansinius burbulus, pardavinėti iš po jų kojų žemę, kurios dar kiek liko Rotšildų nesupirktos.

Džiaugiasi ponia Merkel, kad gerai biudžetas surenkamas, kad papildomi milijardai byra į Vokietijos kišenę.

Europinis solidarumas“ – kaip cholera, kaip vidurių šiltinė. Gyveni viename Euro konclagerio barake – turi sirgti, turi būti „solidarus“. Kas, kad mažas silpnas, paliegęs, kad numirsi nuo to „solidarumo“ …

O gal, kol dar liko kažkiek jėgų, kilti nuo kelių ir bėgti iš šito konclagerio? Gal geriau žūti, negu vergauti, pilvu šliaužioti prieš „Europinį solidarumą“ nuo kurio vis tiek mirsime, tik ilgiau kankinsimės?

Petras Gulbinskas

Šauksmas

Leave a Reply