Europos okupacijos naujienos

Propagandinės pasakos apie „pabėgėlių naudą“ sudužo į šipulius. Nelegaliai atvykę ir toliau atvykstantys arabai ir afrikiečiai nepakels ekonomikos, neuždirbinės pensijų senstančios Europos seneliams, jų neslaugys ir negydys. Absoliuti dauguma atvykėlių yra beraščiai ir amžini veltėdžiai.

Refugees and migrants on a rubber boat arrive at the Greek island of Lesbos early on March 20, 2016.  Greece will not be able to start sending refugees back to Turkey from March 20, 2016, the government said, as the country struggles to implement a key deal aimed at easing Europe's migrant crisis. The numbers are daunting: officials said as of Saturday there were 47,500 migrants in Greece, including 8,200 on the islands and 10,500 massed at the Idomeni camp on the Macedonian border. / AFP PHOTO / STR

Austrijoje „Iš 111.026 pabėgėlių studijuos tik 100“

Po propagandinės akcijos Austrijos žiniasklaidoje apie „aukštos kvalifikacijos pabėgėlius“ iš Sirijos, iš Afganistano ir iš Irako įvyko praregėjimas: tokių migrantų nėra ir nebus kam nei vystyti Austrijos pramonės, uždirbti Austrijos seneliams pensijų, jų slaugyti.

Didžiausias nusivylimas apėmė integracijos optimistus, kai paaiškėjo, kad iš 111,026 migrantų tik 100 ruošiasi mokytis Vienos universitetuose, t. y. 0,09%. Taigi, „tai ne visai tie 85 procentai, apie kuriuos „atvirų sienų optimistai“ mums nesenai žadėjo“. Dar 13 pabėgėlių praeina praktiką ligoninėse, rašoma Krone. Tai yra: šie 13 pabėgėlių turi lydėti jų austriškus kolegas, be ne dirbti savarankiškai ir gydyti žmones. „Nostrifikavimo kvalifikacijos kelias yra labai ilgas“, „todėl yra gera naujiena Austrijos akademikams, matomai, jiems neteks jaudintis dėl darbo užmokesčio dempingo dėl naujų konkurentų iš Afganistano ir Sirijos“, – rašoma Krone.

Sirai masiškai bando patekti į Italiją

“2016 metai Italijai bus rekordiniai, kas liečia migrantų atvykimą. Jau dabar sirai masiškai bando patekti per Viduržemio jūrą į Italiją“, – antradienį perspėjo Sicilijos miesto Poccallo meras Luidži Ammatuna antradienį, rašoma Krone. Ekspertai mano, kad pabėgėlių srautas maksimumą pasieks balandį.

Tiktai antradienį išgelbėjo 1400 pabėgėlius iš laivelių Viduržemio jūroje, kuriuos atvežė į Poccallo. 20000 gyventojų turinčiame mieste yra ES migrantų registravimo centras. Nuo metų pradžios į šį miestą atvyko 7000 migrantų.

Vien nuo sausio 1 iki 24 dienos Italijos VRM duomenimis per Viduržemio jūrą atvyko 15000 migrantų, kas yra 43 procentais daugiau negu pernai.

1_LB3jaYj9_M9XQ_823667_470

Uždarius Balkanų maršrutą, atsidarė naujas: Graikija-Albanija-Italija.

Bilieto kaina pas kontrabandistus, kad persikelti iš Albanijos į Italiją (80 km) kainuoja 5000 eurų.

Prognozuojama, kad šiuo maršrutu atvyks 140000 pabėgėlių.

Visą savaitę gaunami pranešimai, kad mažiausiai 800000 pabėgėlių susitelkę Libijos uostuose ir laukia palankesnių oro sąlygų, kada galima bus patekti į Italiją.

Paruošė Petras Gulbinskas

Šauksmas

Leave a Reply