Gabusis Deivido Rokfelerio anūkas Markas Cukerbergas

O aš naiviai tikėjau, kad tik pas Vytautą Landsbergį toks gabus anūkas, toks vunderkindas Gabrielius, kuris į politikos olimpą užšoko kaip kokia Elena Esembajeva su kartimi, ar Pistorius ant spyruoklių. Pasirodo, kad pas kitus senelius yra dar gabesnių anūkų. Su vienu iš tokių anūkų-vunderkindų vunderkindu ir nutariau supažindinti mielus skaitytojus, perskaitęs straipsnį „Ldienoje“ iš „Versijų“, apie gabių anūkų ir vaikų versijas.

1383774064_88

Štai ką rašo gyliau besidomintys apie Marką Cukerbergą:

Tas, kas adekvatus, senai perkando, kad Cukeris – marionetė, kuri pastatyta vaidinti publikoje „berniuko-genijaus“ rolę, dengti šnipinėjimą, kontrolę ir totalų žmonių sekimą. Jokiems kitiems tikslams Feisbukas nereikalingas, nes kaip verslas jis yra nevykęs, ką įrodė neperseniausiai aipio, nors išmintingi ir be papildomų dokų sumojo jau senai. Akcijų savininku yra bankas, kontroliuojamas CŽV (čia autorius „kumelę ir vežimą“ sukeitė vietomis). 

Kam visas šitas mulkinimas?

Cukerbergo istorija – masalas jauniems mulkiams, kurie galvoja, kad gali tapti turtingi ir įžymūs dėka savo proto, talento ir kitiems devaisams reikalingiems asmenybės įtvirtinimui sociume.Tokiu būdu minias mulkių atitraukia nuo įvykių esmės paieškos ir priverčia juos bėgti ratu, kaip trenktas voveres, kol nuo jų teliks žiupsnis pelenų.

Esmė tame, kad taip paprastai joks turtingas dėdė nieko neinvestuos į tave, tokį talentingą ir perspektyvų. Tam, kad tai įvyktų, reikia tiktai vieno: tu turi būti savas pagal gimimą, tai yra genetiškai pratęsti giminę, visa kitos tavo savybės – pranašumai ir trukumai, nevaidina rolės.

Markas Cukerbergas, jis gi Džeikobas Grinbergas yra proanūkis Moriso Grinbergo (СЕО AIG anksčiau ir dabar VC Starr – stambiausių draudimo gigantų sąvininko).


Tokiose šeimose nebūna vieno magnato, jeigu šeimos narys ne visiškas daunas, jį padaro magnatu automatiškai, kaip Cukerį, todėl 
Cukerio senelis ne kas kitas kaip Deividas Rokfeleris.

Rotšildas valdo 8% Feisbuko akcijų, kas dar kartą įrodo, kad Rotšildas ir Rokfeleris – vienas ir tas pats (šios giminės kontroliuoja JAV FRS nuo jos įsteigimo 1913 metais momento, P.G.).

Ir įdomu, kodėl toks kietas režisierius Finčeris apie tai nepasakė nei žodžio?

Tarp kitko, istorija išplaukė todėl, kad tūlas Jakobas Grinbergas buvo areštuotas už marihuaną ir nufotografuotas nuovadoje.

Kitas klasikinis masinio suklydimo pavyzdys – tai Bilas Geitsas. Tai ne kompiuterių genijus, kaip mums pateikia mitologija, o multimilijonierių šeimos paveldėtojas.”

Buvo pranešta, kad pats jauniausias milijardierius Markas Cukerbergas susiruošė eiti į politiką (jam nereikia niekur eiti, nes visa JAV politika Rotšildų ir Rokfelerių kišenėje, kurie valdo dolerių spausdinimo stakles, P.G.). Tapo žinoma, kad Silikono slėnyje pradės darbą lobistinė firma, kuri gins auktųjų technologijų kompanijų interesus.

Šiais metais Cukerbergas susituokė su Priscila Čankaip viešai skelbiama – kinietiškos kilmės amerikiete.

file64421230_89f7aa1f

Įdomu tai, kad Kinija pastaruoju metu FRS akcininkai užsiėmė iš esmės ir šios vestuvės, reikia manyti, yra Rotšildų-Rokfelerių ekspansijos į Kiniją sudedamoji dalis. Kiek anksčiau į Kiniją buvo iškomandiruota, kartu su didele dalimi jų aukso, Rotšildų klano atstovė. Kinijoje, dar nuo Marko Polo laikų, gyvena labai skaitlinga žydų diaspora, todėl perspektyvoje reikia laukti ir daugiau Kinijos ir Amerikos-Europos žydų milijardierių santuokų.

Labai įdomius fokusus “gerieji Cukerio seneliai” yra krėtę su feisbukinėmis akcijomis, bet tai jau atskira kalba. Aš tik reziumuosiu, kad ne tik Gabrielius yra toks gabus anūkas, Cukeris dar gabesnis.

Petras Gulbinskas

Šauksmas

Leave a Reply