Generolas Krūmas: pinigų veltui gauna tik pinokiai (video)

Print Friendly, PDF & Email

Šauksmo šaltiniai iš NATO štabo Vilniuje praneša: generolas Krūmas siūlo Jauniškio kontorą prijungti prie policijos. Apie tai – išskirtinė video medžiaga.

pokalbio stenograma – čia (kalba netaisyta):

Kalba Krūmas:

— Klausyk, Jauniški. A matei, ka Gryna išdarinėja? Jis Panoramoje viešai pareiškė, kad Europos Sąjunga visiems kvailiams pinigus už dyką dalija, todėl abejoti jos nauda gali tik kvailys (iškarpa iš Panoramos).  Patriotizmas juk pinigais nematuojamas. Patriotai dirba iš pareigos Tėvynei ir už dyka. Jūs gi dirbate už dosnų atlygį, o Lietuvos skola nepaliaujamai auga. Išeina, kad Tavo kontora riebėja patriotų sąskaita, o tokios Grynos kalbos — pavydą skatina, žmones kiršina. Arba tu kiškis… į tą reikalą, pasakyk, kad savo pinigais nesigirtų, arba su patriotais  pasidalinkit…Šitas jo kalbos apie pinigus — neskaniai kvepia…Ir apskritai – ką tu ir visa tavo kompanija veikia? Šnipų negaudot, nes jų nėra, Lietuvos saugumu rūpinatės taip pat ne jūs, greičiau atvirkščiai… Gal prijungti tave prie Skvernelio? Tas tai nors šurmuliuoti moka. Būtumėt sau policijos finansų saugumo departamento padalinys, ar kažkas panašaus…

Jauniškis: — Eeee, nedrįstu abejoti jūsų žodžiais, jūsų prakilnybe, bet šitą anąjį, Gryna juk gal grynais ima, kaip ir aš…ir iš kurgi čia kvapai? Pinigai, juo labiau elektroniniai — apskritai kvapo neturi… ir po Skvernelio skvernu nereikia, Jūsų prakilnybe. Policijos skvernai skylėti, policijoje nesaugu ir dirbti reikia. O mes saugiai suktis mokam…Ir kodėl gi mes turėtumėme kažką dirbti, kai žemdirbiams moka už tai, kad nedirbtų?… aaaa, supratau, jūsų prakilnybe, jūs kalbate užuolankomis, sakote, kad turime sukurti padalinį, kuris tyrinėtų neegzistuojančių   darbų vystymo perspektyvas? Kokia nuostabi idėja, jūsų prakilnybe! Sukursiu dar vieną – ypatingai slaptą ir saugų padalinį BEZDUKAS! jau bėgu, jau lekiu, du kart du keturi, du kart penki — dešimt, trys kart trys — devyni….

Krūmas:- na štai ir vėl… ir kalbėk su jais..na kaipgi paaiškinti uoslę prardusiam žmogui, kad veltui pinigų niekas nedalija, o jeigu kas sako kitaip – tai visas tas reikalas neskaniai kvepia? Reikia turbūt Juozukui skambinti. Neseniai jis net karą juokingai sugebėjo pavaizduoti, gal ir čia padės? Na, Juzuk atsiliepk….

Šauksmas

 

 

 

 

Добавить комментарий