Grupių Deep Purple ir Rainbow eksvokalistas iš JAV kraustosi gyventi į Baltarusiją

Joe Lynn Turner, buvęs grupių Deep Purple ir Rainbow vokalistas pareiškė, kad nori kraustytis gyventi į Baltarusiją, kad pas save namuose Amerikoje jaučiasi „nekomfortiškai“. Apie tai jis papasakojo būdamas Kryme, kur su grupe T.O.P. Gun šiandien atvyko gastrolių.

„Aš pervažiuoju į Baltarusiją, jeigu Lukošenko man leis. Tai didelis man žingsnis, apgailestauju, aš nekomfortiškai jaučiuosi JAV. Tai jau ne ta šalis, kurioje mane išaugino mano tėvas. Aš matau labai daug negatyvių pokyčių“ – pareiškė Turner.

http://russian.rt.com/article/108860

joe-lynn-turner-5„Aš nešioju jį (ženkliuką su rusišką simbolika), todėl, kad tikrai tuo gyvenu. Aš klausau įvairių šalių lyderių kalbų, bet vienintelis, su kurio kalbomis aš sutinku, tai rusų lyderis. Aš turiu Rusijoje labai daug draugų“.

P.S.

Kitais metai Baltarusijos lankas šienaus trise – Depardjė, Lukošenka ir Turner. Kas sekantis, gal Barakas?

MINSK REGION, BELARUS. JULY 22, 2015. President Alexander Lukashenko (R) of Belarus teaches French actor Gerard Depardieu how to scythe at his official residence Ozerny. Andrei Stasevich/BelTA/TASS Ѕелорусси€. ћинска€ область. 23 июл€ 2015. ѕрезидент Ѕелоруссии јлександр Ћукашенко и актер ∆ерар ƒепардье (справа налево) кос€т траву на территории официальной резиденции президента Ѕеларуссии "ќзерный" в ќстрошицком городке. јндрей —тасевич/Ѕел“ј/“ј——

Šauksmas

Leave a Reply