Informacijos priemonių nužmogėjimas

Print Friendly, PDF & Email

Kaip veikia demokratija vakarų masinės informacijos priemonėse? Na, pati mas medija vaidina didžiulį vaidmenį propagandiniame kare ir yra pateisinamas bet koks šmeižtas, tyčiojimasis, niekuo neparemti kaltinimai, masinės isterijos sukėlimas, nukreipiamas visuomenės pyktis prieš pasirinktą valstybę, tautinę ar religinę bendruomenę. Paprastas pavyzdys, kada Jungtinėse tautose C. Powell purtydamas stikline kapsulę su tariamai labai nuodinga chemine medžiaga įrodinėjo, kad ši medžiaga paimta iš Irako Huseino karinių cheminių laboratorijų.

Neverta net komentuoti, kokiomis sąlygomis ši medžiaga turi būt transportuojama, saugoma ,demonstruojama ir ar gali būti atvežta į JT pastatą, kur susirinkę įvairaus lygio viso pasaulio šalių vadovai bei atstovai… kitaip tariant yra parašytos ilgos instrukcijos ir kas gali dirbti prie šių medžiagų, turi turėti atitinkamą mokslinį įsilavinimą bei licenciją. Bet klausimo esmė slepiasi kitur: po šio Powell triuko mas medija pradėjo prieš kitą šalį masinę karinės invazijos propagandą, kuri baigėsi NATO kontingento invazija ir okupacija.

Foto: Powell kalba JTOColin-Powell-UN-speech

Sunaikinta milijonai gyvybių, begalė sužalotų žmonių, sugriauti šeimų gyvenimai, šimtai tūkstančių pabėgėlių, sunaikinta valstybė, kurią dabar valdo NATO ir įkurtos teroristinės valstybės gaujos apginkluotos tais pačiais NATO ginklais, taigi kas dėl to atsiprašė? Atsiprašė tik vienintelis New York Times ir tai tik savo skaitytojų, o aukos taip ir liko šio karo statistikos sausais skaičiais

Mūsų visuomenė privalo suprasti, kad taisyklė apie spaudos ir žodžio laisvę nebeveikia, mas medija turi visai kitą paskirtį, ji yra kaip didelį potencialą turintis karo ginklas, jos tikslas – materializuoti vienos visuomenės neapykantą kitai, paversti tą neapykantą karu. Šį procesą galima būtų pavadinti nužmoginimu, taip yra ruošiama visuomenė ateities kruvinom kovom, kad nebūtų jokiu skrupulų dėl genocido prieš pasirinktą priešą. Negi kam paslaptis, jei koks kiauragalvis vietinis patriotas bus pakviestas eiti susidoroti su kažkuo neįtikus kita kompanija, šiam mulkiui užteks pasakyti, kad anie yra koloradai ir vatnikai ir jis eis žudyti, kaip gavęs indulgenciją iš paties popiežiaus rankų. Pati mas medija to nesupras, ji yra visiškai degradavusi ir rūpinasi, kad šitokios propagandos dar ilgai nepritrūktų ir už tai būtų dosniai sumokėta tais prakeiktais kruvinais pinigais. Čia suprantama, kodėl paimami žurnalistai įkaitais, žudomi arba vykdomas kitas teroras, mas medija yra labai kalta dėl šio ir praėjusio šimtmečio sukeltu karų, bei milijonus nusinešusiu gyvybių, šitaip mas medija mano išsisukti, kad galės atsistoti šalia nugalėtojų, kurių istorija niekados neteisia.

Foto: Isis narys žudo žurnalistąisis journalist kill

Kitas šios tragedijos kampas dėl terorizmo Europoje bei kruvinos tragedijos Prancūzijoje. Ta redakcija, patyrusi kruviną išpuolį, tyčiojosi iš visų religijų išskyrus judaizmą, šioje vietoje mažo tiražo žurnalas, kurio tiražas buvo apie 300000, laikėsi griežtų spaudos laisvės apribojimu.

Kita vertus, reikėtu prisiminti prieš pusantrų metų vykusia Putino ir Camerono spaudos konferenciją, kur Cameronas įrodinėjo, kodėl reikia padeti ginklais ir pinigais teroristams, kurie kovoja prieš Assado valdžią Sirijoje. Tuomet Putinas paklausė: ką jūs ruošiatės paremti? Tuos nusikaltėlius, kurie nesidrovi valgyti prieš kameras nužudytų karių širdis, ką jūs darysite po to, kada juos apginkluosite ir jie ateis pas jus į Europą? Manote, kad pamojuosite laikraščiu ir jie visi išskraidys kaip musės?

Foto: Isis masiškai žudo žmonesIRAQ-UNREST-ARMY-EXECUTION

Negalima teigti, kad beveik visa vakarų mas medija yra sionistų rankose, kaip ir nenorėčiau teigti, kad visas šis smurtas yra surežisuotas, panašiai kaip mes visi užhipnotizuoti žiūrėjome 9.11 kraupias scenas, dabar pastebiu, kad daugelis pažįstamų ne tik Lietuvoje, bet ir vakaruose jau nebenori priimti tokios sukramtytos ir paruoštos informacijos zombiams. Šitas globalizmo tunelinis scenarijus žmonijai reiškia tik vieną: kad kažkas varo žmoniją į globalistų numatytą vietą ir ko gero jie įsitikinę, kad avys bus suvarytos į gardą, o kada vartai užsitrenks, iš ten kelio atgal jau nebebus.

Deja, reikėtų prisiminti Niurnbergo proceso pasekmes, pasibaigus 2 Pasauliniam karui, kai mirties bausme buvo nuteistas Julius Štreicheris, žurnalo «Herald» redaktorius. Tada demokratinio pasaulio teisinė praktika jau pripažino mirties bausmės taikymą spaudos atstovams, už visuomenės nužmogėjimo skatinimą. Jei susiklostys taip, kad Lietuva dėl karo rezultatų pereitų Rusijos kontrolėn, manau Rusijos pusei patyrus dėl karo dideles gyventojų netektis iškiltų nemažai klausimų Lietuvos mas medijos redaktoriams ir kitiems atstovams.nuremberg_trials   streicher

Tokios politikos pasekmes mes jau dabar matome. Po bet kokios kritikos šiai valdžiai, seka siūlymas išvykti pas motiną Rusiją, nors labai suabejočiau dėl tų siūlytojų istorinio kraujo ryšio su šia Lietuvos žeme, kada jie springdami savo kliedesiais propaguoja mūsų klestėjimą Europos bendrijoje, belieka tik pagalvoti ar tos publikos gyslomis neteka koks kryžiuočio ar švedų mišrūno kraujas.

Foto: Pilėnai

pilenai

Egidijus Baltušis

Šauksmas

Добавить комментарий