Islamo teroristų rengimo stovyklos Europoje

Europolas pranešė, kad islamo teroristų parengimo stovyklos veikia Europoje, o Bosnija čia vaidiną centrinę rolę. Darjos Aslamovos reportažas iš Bosnijos.

mumbai-1_3558610b

„Tas, kas gyvena stiklo rūmuose, neturėtų mėtyti į kitus akmenis.“ Šis „Lobių salos“ autoriaus Roberto Stivensono posakis labai tinka šiandieninei Europai, kuri JAV paliepimu mėtė akmenis į Artimųjų Rytų ir Šiaurės Afrikos valstybes, jas sugriovė, o šiandien bejėgiškai stebi, kaip griūna ES su visomis jos „žmogaus teisėmis“ ir „europinėmis vertybėmis“. Sekantis etapas Europoje bus visuotinis kruvinas Islamo teroras. Europa sugeba kovoti tiktai su normalia tradicine šeima, krikščioniška morale, žodžio laisve, viešumu, dirbančiųjų klase ir pan. Islamo terorizmui išsigimusi Briuselinė Europa nesugeba pasipriešinti ir ji neišvengiamai išnyks. Tada ateis nauji žmonės ir įvykdys Europos rekonkistą. „Pasėsi vėją, pjausi audrą“ – kitaip nebūna.

Europolo ataskaita.

The Telegraph pranešė, kad Europolo duomenimis Islamo valstybė Europos teritorijoje steigia teroristų treniruočių stovyklas, kuriose rengiami teroristai ketina rengti išpuolius Anglijoje ir kitose ES valstybėse. Tarptautinė policijos agentūra praneša, kad teroristai Europai rengiami ne tiktai Sirijos teritorijoje, bet „mažesniu mastu ir pačioje ES ir Balkanų šalyse“.

Laikraštyje rašoma: „Islamo valstybėje Irakas ir Levanta galėjo būti užverbuojami pabėgėliai, kurie bėgo į Europą, kad vykdyti teroro atakas šalyse, kurios suteikia jiems prieglobstį“.

Kaip teigia Telegraph, Europolas atsisakė pranešti, kokiose konkrečiai valstybėse yra teroristų treniruočių stovyklose, kad apie jas nebuvo žinoma Didžiojoje Britanijoje, bet jos praeitais metais atsirado atskiruose Bosnijos kaimuose.

Europolas pranešė, kad „iš tikrųjų yra informacija, kad pabėgėlių centrai yra taikinys islamo ekstremistų verbuotojų“.

Islamo teroristai Bosnijoje.

Labai nuodugniai situacija Bosnijoje yra nušvietusi KP specialioji korespondentės Darija Aslamova reportaže iš Bosnijos „Islamo ekstremistai ruošiasi atakuoti iš Bosnijos“. Pateiksiu jos didelio reportažo iš Bosnijos fragmentus. Straipsnyje rašoma:

„Bosnija ir Hercogovina (B ir G)– neįsivaizduojama šalis, ir neturi šansų išlikti, – pareiškė man Serbų respublikos (įeinančios į Bosniją ir B ir G) Miloradas Dodikas. – Jeigu kalbėti paprasčiau, tai valstybė, sukurta jėga, kad mus visus prižiūrėti. 20 metų mes bandėme priprasti prie tokio gyvenimo, bet neišeina. Po karo ir Jugoslavijos kracho, įkišo mus visus – serbus, chorvatus, musulmonus – į vieną valstybę. Bet jeigu žlugo didžioji Jugoslavija, tai logiška prognozuoti, kad tokia pati baigtis ištiks ir jos sumažintą kopiją.

13195dd7-def2-41f7-8559-328555569607__15
Darja Aslamova su Respublika Serbska prezidentu Miloradu Dodiku.

Mes gyvename baisų laikmetį. Balkanai radikalizuojasi, ir mes taip toli nuo taikos, kaip ir dvidešimt metų atgal. Faktiškai Balkanų valstybėse mes turime reikalą su „Baltąja Al-Kaida“, su teroristais, kurie atrodo ir rengiasi europietiškai. Mūsų duomenimis, vien Bosnijoje paruošta 3500 „miegančių“ teroristų. Kada reikės, juos pažadins.“

Žurnalistas Esadas Chečimovič autorei papasakojo, kad „Bosnija – terorizmo Balkanuose pūlinys. 2016 metais Saudo Arabija į Bosniją nori nusiųsti 150 tūkstančių turistų ir investuoti 300 milijardų dolerių“.

BiG gyvena, Darjos Maschadovos žodžiais, iš viso 4 milijono žmonių, iš jų du milijonai musulmonų. Aišku, kad sauditai nesiruošia investuoti pinigus į serbus ir chorvatus. Reiškia, į mažytę teritoriją kurioje gyvena 2 milijonai žmonių Saudo Arabija planuoja įdėti 300 milijardų dolerių? Į ką? Ir ką čia veiks 150 tūkstančių turistų sauditų? Tai tikras Eurpos užkariavimo placdarmas! Bosnija ir Hercogovina kaip valstybė-nesusipratimas.

Straipsnyje rašoma, kad BirG 1945 metais sugalvojo maršalas Tito. Tokiu pavadinimu ji įėjo į Jugoslavijos sudėtį. 1970 Tito nacijos statusų suteikė bosnijos musulmonams, o jau 1993 metais Alija Izetbekovič, pirmasis nepriklausomos BirG prezidentas, juos oficialiai pavadino bošniakais.

Kas tie bošniakai? Tai serbai ir chorvatai, priėmę islamą tuo metu, kai Osmanų imperija užgrobė šią Balkanų dalį 1463 metais. Turkams pavyko islamizuoti tiktai dalį Bosnijos.

„Po Tito mirties, rašoma straipsnyje, vakarų žvalgybos ėmėm aktyviai maitinti nacionalistines grupuotes Jugoslavijoje ir kurstyti visuotinę religinę neapykantą, žadėdamos mažoms tautoms nepriklausomybę ir aukso kalnus. Pats kruviniausias karas (1992 – 1995 metų) įvyko Bosnijoje tarp chorvatų, serbų ir musulmonų (žydai suspėjo pabėgti į Izraelį). Visi kariavo prieš visus. Chorvatams padėjo Vokietija, Austrija, Vatikanas, serbams Rusija ir Graikija, o musulmonams visas islamo pasaulis. Tai yra giminaičiai padėjo giminaičiams. Būtent Bosnijoje karo metu užgimė Islamo Internacionalas, būtent iš čia kilo Pasaulinio Kalifato idėja.“

Kam amerikiečiams reikalingas kalifatas Europoje?

„Jūs girdėjote apie Žalią koridorių? – klausia manęs musulmonas ir kovos su terorizmu specialistas Dževada Galijaševičius. – Ši idėja – sujungti visus Balkanų islamiškus anklavus (Kosovo, musulmonišką Bosnijos dalį, turkiškai kalbantį Bulgarijos regioną, dalį Makedonijos, kur dominuoja albanai, Sandžak ir Preševo Serbijoje ir albanai Juodkalnijoje) su Stambulu. Tikslas – Balkanų kalifato sukūrimas po Turkijos skėčiu. Tam reikia išstumti stačiatikių tautas, kurios trukdo šiam sujungimui geografiškai, iš jų tradicinių gyvenimo vietų. Pavyzdžiui, demografijos dėka. Arba terorizmo būdu“.

„Pirmoji ataka į Europą atėjo iš Turkijos. Pusantro milijono pabėgėlių užplūdusių Graikiją (tai tik pati pradžia), sužlugdė jos ekonominį stabilumą. Antroji banga (saugumas) subirėjo po teroristinių atakų Paryžiuje centre. Trečia kolona – žmogaus teisės, juridinė sistema – Europa atakavo pati. Visos sienos užsidarė (bet ne nelegaliems pabėgėliams). Žlugo Šengenas. Iškilo klausimas: o ar visiems galioja „žmogaus teisės“? ES dabar – tuščias riešuto kevalas, kurį gali sutraiškyti bet kuriuo momentu. Už visas savo negandas Europa apdovanojo Erdoganą 3 milijardais eurų, įvesdama bevizį režimą ir pagreitindama Turkijos įstojimą į ES (O juk turkai to siekė 50 metų!).“

Fighters from the Islamic State of Iraq and Syria march in Raqqah, Syria, in

„Iš karto po karo su serbais ir chorvatais bosnių valdžia pakvietė į šalį 4500 mudžachedų- užsienio savanorių iš Pakistano, Turkijos, Alžyro, Saudo Arabijos, Egipto, Sudano, Irano. Dauguma jų turėjo kovinę patirti Afganistane ir po tarybinės armijos išvedimo liko „bedarbiais““.

„Musulmonai paprastai negyvena pavieniui. Jeigu jis nori gyventi kaip musulmonas, jis privalo sukurti aplinką, bendruomenę, tvarką. Jis turi pakeisti pasaulį, arba pasaulis pakeis jį. Istorija nežino tikrojo musulmonų judėjimo, kuris tuo pat metu nebūtų politiniu judėjimu.“

„Islamiškos tvarkos įtvirtinimas – tai didžiausios demokratijos aktas, kadangi jis reiškia įkūnijimą gyvenime giliausių musulmonų nacijų ir paprastų žmonių siekių “.

„Natūrali islamiškos tvarkos funkcija – suvienyti visus musulmonus ir musulmonų bendruomenes visame pasaulyje. Esamomis sąlygomis tas noras reiškia sukūrimą didžiosios islamo federacijos nuo Maroko iki Indonezijos, nuo tropinės Afrikos iki Vidurinės Azijos“.

„Įsivaizduokite, kokia sėkme islamo fanatikams tapo atėjimas į valdžia Europos valstybėje tokio visiško fundamentalisto kaip Alija Izetbekovič! Jis aktyviai dalino pasus visiems užsienio mudžachedams. Po jo mirties estafetę perėmė jo sūnus, tapęs BirG prezidentu – Bakir Izetbekovič.“

„Per paskutiniuosius 20 metų neįvyko nei vieno teroristinio akto (išskirus Rusiją), nesusieto su Bosnijos voratinkliu, – kalba ekspertas Dževad Galijašivič“.

„Bosnijoje 5 procentai gyventojų palaiko DAIŠ. Atrodo nedaug, bet nuo 2 milijonų gyventojų – tai 100 tūkstančių žmonių. Ir dar 25 procentai dievina Erdoganą“.

„Bosnija – tai tarptautinio terorizmo placdarmas, logistinė bazė Europos sunaikinimui“.

Algimantas Lebionka

Šauksmas

 

Leave a Reply