Išprotėjusi Merkel valdžia arabus apgyvendins Berlyno grand viešbučiuose

 

Antivokiška Vokietijos vyriausybė nutarė ištratinti 600 milijonų eurų ir apgyvendinti arabus atbėgėlius puikiausiuose Berlyno viešbučiuose. 10000 benamių Berlyno vokiečių, tuo tarpu, liks nakvoti gatvėse, nes nusikaltėliams merkelistams jie yra neįdomūs. Vokiečiai Vokietijoje tapo antrarūšiais žmonėmis.

bald-mit-fluechtlingen-voll

Kaip praneša Frankfurter Allgemeine Zeitung Berlyno Senatas vykdo derybas su viešbučių tinklais dėl ilgalaikio lizingo 22 Grand klasės viešbučių, tokių kaip Holyday Inn, Wyndham ir pan. Numatoma mokėti už kiekvieną migrantą po 50 eurų per parą ir 18000 eurų per metus. Ši kelių metų nuoma viso kainuos 600 milijonų eurų. Tokiose prabangiose sąlygose išprotėjusi Vokietijos valdžia numato popinti atėjūnus arabus, tuo tarpu 100000 Berlyno benamių vokiečių ir toliau liks nakvoti gatvėse.

„Kadangi Senatas, kaip pranešama, suinteresuotas ilgamete nuoma, tai reikš ne mažesnę kaip €600 mln“, -pasakoja laikraštis. Berlyno Senato pirmininkas pasipiktino, kad laikraštis paviešino šį tikrai idiotišką Berlyno valdžios planą.

Manoma, kad sandoris viešbutininkams yra patrauklus, nes garantuos 95% viešbučių numerių užimtumą. Paprastai jis yra nuo 60 iki 65 procentų.

Praeitais metais į Berlyną atvyko 80,000 prieglaudos prašytojų, o viso į Vokietiją 1,1 milijono. Tuo tarpu Berlyne yra 10000 benamių vokiečių.

Už miesto valdžios planuojamus išleisti mokesčių mokėtojų pinigus migrantų apgyvendinimui grand viešbučiuose, laikraščio nuomone, galima būtų išspręsti visas Berlyno benamių vokiečių problemas.

Šio projekto kritikai mato jame plačias galimybes korupcijai ir piktnaudžiavimams, nes tai bus vykdoma per slaptus aukcionus.

Berlyno valdžia jau konfiskavo 50 sporto salių, ofisinių ir bankų pastatų, kad patalpinti nuolatos į Berlyną plūstančius migrantus.

1208073

Šis naujas Berlyno valdžios akibrokštas, manoma, dar labiau sustiprins opoziciją išprotėjusiam antivokiškam Merkel režimui, jos „atvirų durų politikai“. Demonstracijos Noibrandenburge metu, protestuotojai išjuokė ir nušvilpė Merkel.

Matyt, to jau nepakanka, teks vokiečiams imtis aktyvesnių veiksmų prieš Merkel vyriausybės bepročius ir nusikaltėlius.

Ar ne laikas ir mums prabusti? Kai ims mums vežti arabus musulmonus tūkstančiais, bus daug sunkiau nuo šios maro gintis.

Algimantas Lebionka

Šauksmas

Leave a Reply