Jakovo Kedmi įspūdžiai iš kelionės į Maskvą (video)

Pasisekė Jakovui Kedmi, kad jis yra buvęs Izraelio žvalgybos „Nativ“ vadovas, o ne Lietuvos Nepriklausomybės akto signataras, ar koks LR Seimo narys iš menkutės pedofilų užjotos partijėlės. Už tokį pasakojimą apie Maskvą, Lietuvoje sudirbtų jį stribvaikiai ir dresuoti delfinai į miltus, apšauktų rusų agentu, o, gal būt, ir tėvynės išdaviku. Pasisekė vaikinui, kad Izraelyje, o ne Lietuvoje gyvena.

WhUqAGrofrgJakovas Kedmi ilgą laiką vadovavo normaliam saugumui, todėl ir jo protas normalus ir žmogus jis normalus, ir pasakoja tai ką matė, normaliai, o ne taip, kaip kažkas nori, kad sumenkinti kitą, kad savo menkystę pateisinti.

Įdomu tai, kad Jakovas Kedmi yra gimęs Maskvoje ir atvyko į gimtąjį miestą po 14 metų.

Izraelio televizijai „Iton tv“ jis papasakojo savo įspūdžius:

5:00 – „Mane nustebino švara, labai švarus miestas. Prieš keturiasdešimt metų aš mačiau, kaip olandai su muilu ir šepečiais plauna šaligatvį, tai aš pamačiau prie savo viešbučio ir supratau, kad Maskva gerokai pasikeitė“.

5:46 – „Aš nemačiau apsilupinėjusių namų, Maskva didžiulis miestas, namai arba restauruoti arba suremontuoti“.

6:03 – „Aš įdėmiai žiūrėjau į žmones, aš nemačiau nei vieno girto… Aš nemačiau nei vieno apskurusio, visi daugiau mažiau padoriai apsirengę“.

6:20 – „Grįždamas naktį aš mačiau daugybę jaunimo. Jų buvo tokie patys geranoriški veidai, kaip bet kurioje kitoje žemės rutulio dalyje: Paryžiuje, Londone ar Niujorke. Aš nemačiau įtampos ir susirūpinimo pas žmones.“

7:00 – „Mane labiausiai nustebino tyla metro. Daugiau, kaip ratų bildesio tenai nieko negirdėti. Kas mane labiausiai nustebino“.

7:30 – „Ypač mane nustebino policininkas prie „Gumo“ (Valstybinė Universalinė parduotuvė). Jis nusišypsojo ir pasakė „labas rytas, užeikite prašau, kad pas jus būtų gera diena.“

8:25 – „Mane nustebino vairavimo kultūra. Aš žinau, kaip tai buvo Maskvoje“.

9:58 – „Man dar nustebino parkai, vakare su apšvietimu. Viešbutyje Maskva – gėlės. Jos kvepėjo kelių dešimčių metrų atstumu. Įvairovė gėlių buvo sukrečianti. Aš atpratęs, kad gėlės kvepėtų, o čia jos kvepėjo.“

Koks „siaubingas“ šitas pasakojimas, kokia „grėsmė Lietuvos nacionaliniam saugumui“!

Tiesa visada, per visą žmonijos istoriją, yra didžiausia grėsmė ten, kur valdo melas.

paruošė Petras Gulbinskas

Šauksmas

Leave a Reply