Jie ir mes

Jie mūsų Tautos simbolį Vincą Kudirką užstato savo religiniu simboliu, jie Nacionalinę premiją skiria surūdijusiam vamzdžiui, jie, visus kitus vadinantys gyvuliais, mus moko tolerancijos, pratina prie sadomijos, jie mums veža musulmonus, negrus… Atmerkite akis, apsidairykite, įsiklausykite pagal kieno dūdelę šoka Lietuvos valdžia, pagal kieno dūdelę šoka Vokietijos kanclerė Angela Merkel ir kiti, naikinantys Lietuvą, Vokietiją, Europą…

1_1

Sunku pamatyti savo akyje vežimą, bet lengva svetimoje įžiūrėti dulkę. Bet reikia. Kad nebūtų per vėlu.

Aš apie rusus ir Rusiją. Apie kaimynus, kuriais mus jie gąsdina, prieš kuriuos mums kelia karo isteriją, už milijardus perka tanketes, kai pusė valstybės gyventojų skursta, o penktadalis prašo išmaldos.

Ar yra tokia valstybė Rusija? Didelis klausimas.

Jeigu būtų tokia valstybė, ar kas nors leistų atvirai toje valstybėje jiems tyčiotis iš rusų tautos, praeities, istorijos, valdžios, prezidento?

Jeigu būtų tokia valstybė Rusija, ar kas galėtų neleisti rusų kino genijui, Oskaro laimėtojui, visų įmanomų apdovanojimų laureatui, per federalinį kanalą labai diplomatiškai pasisakyti, kad net jų atstovui nevalia taip atvirai dergti ant rusų ir Rusijos Rusijoje.

Jeigu būtų tokia valstybė Rusija, ar galėtų šios valstybės federalinis kanalas cenzūruoti Valstybės Dūmos Užsienio komiteto pirmininko vedamą laidą, kurioje šis piktinasi jų žurnalisto, kuris viešai iškeikė Rusiją ir rusus, elgesiu?

Verta pamatyti garsiojo rusų režisieriaus Nikitos Michalkovo laidą „Besagon“, kurią atsisakė rodyti federalinis Rusijos kanalas „Rusija 24“. Tai laida – perspėjimas visiems mums.

O kaip Lietuvoje? Pamenate, kaip moralinis išsigimėlis iš Anglijos iškeikė Lietuvą? O mes ką? O mes šitą moralinį išsigimėlį maitiname Vilniaus miesto Taryboje. Neišvarėme lauk šitą padugnę. Prarijome jo sviestą mėšlo gabalą, mums visiems į veidą sviestą. Reiškia, gausima dar ir dar kartą.

Algimantas Lebionka

Šauksmas

Leave a Reply