Julius Veselka: Visos mūsų baimės kyla iš praeities [video]

Print Friendly, PDF & Email

Pateikiame jūsų dėmesiui mieli skaitytojai  a/a Juliaus Veselkos, šio šviesaus proto žmogaus, video interviu-pasisakymą, kuriame, nežiūrint į tai, kad šis pasisakymas filmuotas dar 2012 metais, Julius Veselka atsako į lyg ir šiandien iškylančius klausimus. Kaip gyventi su kaimynais, koks turėtų būti santykis su Vakarais, kokius kaimynus turėtume rinktis Lietuvos partneriais, o kokių ne.

Šiame video pasisakyme gerb. Julius išsako savo poziciją buvusio žemės referendumo klausimu. Ir nors referendumas jau praėjęs, ir laikomas neįvykusiu, tačiau jo mintys apie žemę aktualios iki šiol.

Nelieka pamirštas ir daugelio mūsų iliuzinis tikėjimas Vakarais, kad, esą tik jie gali išgelbėti Lietuvą nuo visų priešų ir bėdų. O kalbant apie Europos Sąjungą, gerb. Julius Veselka pamini, jog toks Europos suvienijimas buvo jau A. Hitlerio planuose.

Ir paminimos kai kurių iš mūsų didžiųjų valstybių baimės, kylančios iš praeities. Žiūrint į ateitį tokių baimių neturėtų būti, bet.. apie viską galėsite pažiūrėti šiame trumpame video pasisakyme.

Filmuota 2012 metų vasarą.

Filmavo Jaras Valiukėnas

trukmė: 16 minučių.

Leave a Reply