Juozas Olekas – „Žiurkių karalius“

Krašto apsaugos ministras Juozas Olekas  dar taip nesenai visuomenei aiškino, kad 2 procentų BVP ginklavimuisi neužteks! Žinoma neužteks, ir 20 procentų BVP neužteks, ir 50 procentų, ir viso 100 procentų BVP neužteks, tokiai karališkai prabangai, kai virtuvės įrankiai perkami, tokie, matyt, kaip pas Liudviką XIV, o palapinės, kaip pas Egipto faraonus ar turkų pedišachus: persų kilimais ir kinų šilkais išklotos! Visos šios „prabangos“ įgijimo ir degančios kepurės sąvininko išsisukinėjimo peripetijos nuodugniai aprašytos „Kauno dienoje“, kitose MIP.

atsisiųsti

Tikras vagių veislynas mūsų Lietuva, kur bespjausi, į kokią socdemų ir co. ministeriją, ten vieni užkietėję vagys, valstybės turto grobstytojai. Nuo jų krikštatėvio Algirdo, viešbučio prichvatizatoriaus, laikų taip pas juos, toje šaikoje paprotys toks: kol viešbučiui neprivogs, tol nesijaučia tikru socialdemokratu. Jų elgesį reguliuoja vienintelis dėsnis – „Žiurkių karaliaus“. Kolega Jaras Valiukėnas jį man priminė.

Jis parašė: „Ši tema kiekvieną dieną tampa vis aktualesne, žmonės patyrė šoką nuo to kas vyksta, nes kainos auga visoms prekėms ir paslaugoms. Nuo euro įvedimo dienos visi vaistai pabrango tris su puse karto. Iš žmonių išsunkiamos paskutinės sultys ir tuo pačiu kai kas engdamas daugumą krauna sau kapitalą.

Emigracija įgyja skubios evakuacijos iš skęstančio laivo charakterį, primena visuomenės naikinimą ir „Žiurkių karaliaus“ technologijos taikymą praktikoje.

Ypač ryškiai ši technologija pasireiškia rinkimų į Lietuvos Seimą išvakarėse. Žiurkių karaliai pradėjo ėsti vienas kitą mėgindami priartėti prie šėryklos, nuklotos žmonių lavonais. Visiškas dorovės praradimas atsiranda visose valstybingumo sferose ir visuose valdžios ešelonuose.

Šis straipsnis ir video buvo sukurti gana senai. Man kilo mintis dar kartą, bet kokybiškiau ekranizuoti šį kūrinį, papildžius jį komentarais paprastų ir viešų žmonių, papildžius jį naujomis istorijomis iš Lietuvos gyvenimo.“

Reikia, gerbiamas Jarai, tai padaryti. Juozas Olekas, tas „Žiurkių karalius“ su varlyte po kalu, koks tai puikus herojus Jūsų filmui!

Visus norinčius dalyvauti projekte gerb. Jaras kviečia kreiptis į jį elektroniniu paštu, visus kitus kontaktus galima rasti šiuose saituose:  http://lt90.org/  http://video-film.su/ 

Filmo tekstas: http://sauksmas.lt/treciasis-pasaulinis-karas-ziurkiu-karalius-video.html

Algimantas Lebionka ir Jaras Valiukėnas

Šauksmas

Leave a Reply