Kazimieras Juraitis. Neapykantos delfinariume antirusiškas propagandistas Romas Sadauskas – Kvietkevičius apgyvendino diskutuoti bandžiusį pilietį

Print Friendly, PDF & Email

Delfis jau tampa ne žiniasklaidos priemone, o šovinizmo ir neapykantos skleidimo priemone. Savo antirusiškos propagandos straipsniais jau pagarsėjęs Romas Sadauskas – Kvietkevičius Delfyje aprašė taip vadinamo gynybos eksperto A.Matonio paskaitą Lazdijuose apie propagandą. Atvykusio į paskaitą Egidijaus Baltušio bandymą diskutuoti žurnalistu save laikantis Delfio antidemokratinis propagandistas Romas Sadauskas – Kvietkevičius aprašė kaip psichiškai nesveiko, propagandos paveikto žmogaus pavyzdį.

                                                              Romas Sadauskas – Kvietkevičius

Romas sadauskas- kvietkevicius

„Pasak paties A. Matonio, tik Lazdijuose į renovuotos rajono viešosios bibliotekos salę vos sutilpę klausytojai galėjo pamatyti ir išgirsti gyvą Rusijos propagandos stipriai paveikto žmogaus pavyzdį“, – taip įvykį aprašė  Delfio propagandistas.

Šauksmas susisiekė su Egidijumi Baltušiu ir paprašė pakomentuoti įvykį ir pademonstruoti įrašą, kurį pasak Delfio žurnalisto, šis darė.

Baltusis Egidijus 03Egidijus Baltušis papasakojo, kad iš tiesų į Lazdijus vyko specialiai, patikėjęs paskaitos reklamoje pateiktu siūlymu diskutuoti. Tačiau nelaukė, kad bet kokia kritinė mintis ar abejonė bus vertinama kaip psichikos negalia. O frazę „galėjo pamatyti gyvą ….žmogaus… pavyzdį“, galima vertinti ir kaip netiesioginį skatinimą fiziškai susidoroti , nes pagal kai kuriuos skaitytojų komentarus po straipsniu galima spręsti, kad nestabilios psichikos žmonėms užtenka menkiausios agresyvios ar netaktiškos užuominos, kad būtų suaktyvinta žvėriškiausios menkesnio išsilavinimo ar mentaliteto asmenybių savybės, kurios jeigu neskatinamos – snaudžia sau tyliai žmogaus pasąmonėje.

Paskaitos pavadinimas buvo „sąmoningumas nugali propagandą“. Bet kokiai propagandai priešintis neįmanoma, jei esi nesąmoningas. Akivaizdu, jog tiek pats A.Matonis, tiek Romas Sadauskas – Kvietkevičius laiko save sąmoningais piliečiais. Vadinasi, toks įvykio nušvietimas demokratine save laikančioje valstybėje yra sąmoningas ir drįsčiau įvardinti, nusikalstamas, nes yra oponuojančio žmogaus orumą menkinančio, skatinančio susidoroti pobūdžio. Ar į teismą kreipsiuosi – dar nežinau, bet akivaizdu, kad su tokiais reiškiniais, kaip pastarasis, reikia kovoti,- straipsnį pakomentavo Egidijus Baltušis.

Šauksmas lauks paskaitos video įrašo, kad galėtų jį pateikti viešai peržiūrai.

Romo Sadausko-Kvietkevičiaus tekstą galima perskaityti čia:

http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/eksperta-sudomino-galimybe-i-paskaitas-atsigabenti-gyvu-informacinio-karo-auku.d?id=68003006#ixzz3aZVcg554

Šauksmas

Leave a Reply