Kiek dar klausimų, susijusių su vaikų pedofilija ar grobimu bus numarinta mūsų valstybėje?

Print Friendly, PDF & Email

Valstybės Vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos vadovė Odeta Tarvydienė nuo kovo 13 dienos nebeina direktorės pareigų. Jos kadencija turėjo tęstis iki 2018 metų. Direktorės pareigas laikinai eina Planavimo ir veiklos stebėsenos skyriaus vedėja Vita Šulskytė.


screen-shot-2015-04-15-at-13-10-47Visą mėnesį visuomenė apie O. Tarvydienės pasitraukimą nebuvo informuota. O. Tarvydienės pasitraukimą nutylėjo ir Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, kuriai pavaldi yra VVTAĮT. Niekuo šiuo klausimu nesako ir SADM ministrė, nė neketindama paaiškinti, kodėl Tarvydienė atleista.

Keisti sutapimai bado akis. SADM ministrė A. Pabedinskienė yra sakiusi, kad apie galimą nusikaltimą nepranešusi Viešvilės vaikų globos namų laikinoji direktorė Jūratė Bastienė turėtų būti atleista iš pareigų, tačiau paskyrė tik pastabą. O VVTAĮT direktorė Tarvydienė, kuri  apskritai nematė jokių problemų dėl vaikų teisių apsaugos, vis labiau aiškėjant, kad Viešvilės byla gesinama, o vaikų, atimamų iš tėvų užsienyje, klausimas apskritai negali būti komentuojamas, paliko tarnybą. Kiek dar klausimų, susijusių su vaikų pedofilija ar grobimu bus numarinta mūsų valstybėje?

ekspertai.eu

Šauksmas

Leave a Reply