Killeri Klinton?

Prieš kelias dienas visa JAV spauda šaukte šaukė apie rusų programišius, neva įsilaužusius į JAV Demokratų partijos serverius. Bet paaiškėjo, kad Džulianas Asanžas informaciją gavo ne iš Vladimiro Putino, o iš 27 metų programuotojo Seth Rich, Hilari Klinton aparato darbuotojo.

tmpYLsba5

Bet visa tai paaiškėjo po Seth Rich mirties. Policijos išvada: nužudymas po apiplėšimo. Jį nušovė vykstant iš draugės į namus. Jokie daiktai nedingo, nei pinigai, nei kredito kortelės, nei dokumentai.

Džulianas Asanžas pažadėjo 20000 dolerių tam, kas padės surasti žmogžudį. Pranešama, kad Seth Rich ruošėsi vykti į FTB ir perduoti duomenis apie apgaules ir machinacijas Demokratų partijoje.

Tai ne vienintelė mirtis, kuri įvykusi Hilari Klinton aplinkoje.

Pirmasis žuvo Victor Thorn, 44 metų žurnalistas, parašęs kritinę knygą apie Bilą ir Hilari Klinton. Thorn rašė, kad Bilas ir Hilari pavertė Arkanzaso valstiją, kur jie pradėjo savo kelią, į prekybos kokainu centrą. Thorn priskaičiavo virš 130 žmonių, nužudytų, jo žodžiais, gaujų, kurios buvo surištos su Klintonų šeima. Žurnalistas buvo surastas nušautas prie savo namelio kalnuose, per savo gimtadienį. Policija nustatė „savižudybę“.

Praėjus vienai dienai, žuvo advokatas Shawn Lucas – jis dalyvavo byloje dėl machinacijų Demokratų partijos vadovybėje. Kelios dienos iki mirties jis įteikė šaukimus šios partijos sekretoriui Vasserman Schulz dėl kaltinimo sukčiavimu per praimeriz. Jį rado negyvą vonioje gulintį ant grindų. Mirties priežastis lieka nežinoma.

WikiLeaks kompromato paviešinimo dieną mirė Joe Montana, kuris užėmė svarbų postą Demokratų partijos vadovybėje. Jam buvo 47 metai. Policija konstatavo širdies nepakankamumą.

Valymas tęsiasi. Neaiškiomis aplinkybėmis mirė John Ashe, kuris turėjo dalyvauti kaip liudininkas kinų verslininko Sengo byloje, kuris buvo dosnus Klintonų šeimos sponsorius. Jį sulaikė pasienyje su keturiais su puse milijono dolerių grynais – dovana Hilari Klinton. Jis padarė pervedimus šimtų tūkstančių dolerių per savo restoraną Arkanzaso valstijoje į Klintonų fondą, ir dešimt kartų buvo priimtas Baltuosiuose Rūmuose.

Asanžo paskelbti Hilari Klintos susirašinėjimai parodė, kad būtent ji stūmė JAV į Libijos karą. Ji gavo daugiamilijonines dovanas iš Saudų monarchijos ir JAV ėmė tiekti ginklus Jemeno tautos naikinimui. Dovanas ji gavo asmeniškai, per Klintonų fondą.

Iš Hilari Klinton aplinkos vis garsiau skamba grasinimai nužudyti Asanžą. Jį sunku pasiekti Ekvadoro ambasadoje Londone, kur jis slepiasi nuo amerikiečių persekiojimo. Kai kuriuose JAV ekspertų sluoksniuose kalba ir apie pasikėsinimą į Donaldą Trampą, kuris, neva, per daug savarankiškas ir per daug simpatizuoja Rusijai.

JAV valdžia nutraukė tyrimus prieš Holari Klinton „dėl nebuvimo motyvų jos veikloje padaryti žalą JAV nacionaliniam saugumui.“ Byla buvo pradėta po WikiLeaks jos korespondencijos paviešinimo.

Paruošė P.G.

Šauksmas

Leave a Reply