Kodėl Dolčė ir Gabana susilaukė Eltono Džono nepasitenkinimo?

Print Friendly, PDF & Email

Pasirašykite peticiją, raginančią Dolčę ir Gabaną neatsisakyti tradicinės šeimos palaikymo.

IVF – tai procesas, kai kiaušidė yra apvaisinama sperma mėgintuvėlyje.

Mados šulai, gėjai, Domenikas Dolče ( angl. Domenico Dolce) ir Štefanas Gabana (angl. Stefano Gabbana) viešai teigia, kad susiduria su daugybe prieštaringų reakcijų tuomet, kai pasisako prieš gėjų “vedybas” ir įsivaikinimą. O įsivaikinimas yra toks nenatūralus, tarsi tai būtų apvaisinimas testinėje kolboje ar kažkur tai už gyvo organizmo ribų. Ir jie mano, kad gyvybė “turi būtu pradėta meile”.

Dolce__Gabbana-šauksmas
Nuotr.http://essasmeninas.com.br

Itališkam žurnalui “Panorama” jie sakė: “Mes nepritariame, kad gėjai galėtų įsivaikinti”. “Ir šeima gali būti tik tradicnė.”

 “Tu esi gimęs iš mamos ir tėčio – ar bent jau turėtų taip būti”, – pasakė Dolčė.

 “Šeima yra ne tik užgaida. Joje yra antgamtiškas priklausomybės jausmas.”, – pridėjo Gabana.

 Mados duetas išreiškė smarkų pasipriešinimą IVF technologijai, kadangi ši technologija homoseksualų porelėms leidžia susilaukti vaikų mėgintuvėliuose.

“Negali būti cheminės atžalos ir nuomojamos gimdos: gyvenimas turi tekėti naturaliai ir visa tai neturi būti pakeista.”, – pridėjo jie.

 Dolčė pasakė, kad jis esąs prieš tai, kas yra nenaturalu, o tai yra: “sintetiniai vaikai, cheminiai vaikai, gimdos nuoma, sėklos pasirinkimas iš katalogo.”

Daugybė atlikėjų, vedamų Eltono Džono (Elton John), paskelbė boikotą italų dizaineriams, laikydami, kad “jie yra kaip Popiežius bei dešinieji, kurie pritaria legaliai diskriminacijai”.

Eltonas Džonas ir jo “vyras” Deividas Furnišas (angl. David Furnish) Jungtinėse valstijose turi du IVF (užaugintus mėgintuvėliuose) vaikus iš surogatinės motinos.

“Kaip jūs drįstate lyginiti mano gražius vaikus su sintetika.”, – Instagrame parašė atlikėjas. “Jums turėtų būti gėda, kad mojuodami savo mažučius pirštus smerkiate IVF, nes tai yra stebuklas, kuomet vienas kitą mylintys heteroseksualai ir homoseksualai gali išpildyti savo svajonę, ir susilaukti vaikų. (redaktoriaus pastaba: heteroseksualai ir homoseksualai NEgali susilaukti vaikų).

“Tavo pasenęs mąstimas prasilenkė su laiku lygiai taip pat, kaip ir tavo mada.”, – parašė Džonas. “Aš daugiau niekada nebenešiosiu Dolčė ir Gabana ( angl. Dolce and Gabbana)”, – pridėjo užbaigdamas žyme: #BoycottDolceGabbana.

Džonas, kuris 1998 metais karalienės Elizabetos II (Elizabeth II) buvo įšventintas į riterius, UK Guardian pasakė: “Tai yra ganėtinai bjauru, kad du gėjai, kurių šlovė mados pasaulyse stipriai siejasi su gėjų benduomene, pasisako prieš gėjų lygybę.”. Šeštojo dešimtmečio viduryje Dolčei ir Gabanai teko kurti stilių LGBT nariams: Madonai, Lady Gagai ir Kylie Minogue.

Džonas kviečia visus nutraukti verslo ryšius su šiuo duetu. Vėliau prisijungė ir kitos žvaigždės. Dolče ir Gabana sakė, kad jų pačių homoseksualūs ryšiai įtakojo jų pačių mados stilių.

Instagrame duetas atsakė į Eltono Džono pareiškimus vadindami jį “fašistu” ir ragindami boikotuoti Eltoną Džoną.

Ko gero jie abu yra turtingiausi pasaulyje homoseksualai, kurių turtas vertinamas $1,65 milijardų.

“Mes labai stipriai tikime demokratija ir pagrindiniais laisvės principais ir apraiškas, kurios gina tai”, – parašė Gabana. “Mes išsakėme savo nuomonę taip, kaip mums atrodo iš tikrųjų ir mes net neketinome teisti kitų žmonių pasirinkimo.”

“Mes tikime laisve ir meile”, – pridėjo jis.

Dolčė rėmėsi savo mažos ir uždaros šeimos modeliu: “Aš užaugau tradicinėje sicilietiškoje šeimoje, kurioje yra mama, tėtis ir vaikai. Aš labai gerai žinau, kad yra ir kitokio tipo šeimų ir, kad jos yra įteisintos įstatymiškai. Aš išsakiau savo asmeninę nuomonę ir neteisiu kitų žmonių pasirinkimo.”.

Jų šeimos padarė didelę įtaką dizaineriams.

Dolče ir Gabana surengė mados renginį, per kurį modeliai – mamos eidamos podiumu nešėsi savo kūdikius.

Modelis, Bianka Balti (Bianca Balti), būdama nėščia ėjo podiumu ir ją palydėjo didelės ovacijos.

Dueto – Dolčė ir Gabana, 2015 metų rudens/žiemos kolekcija buvo pristatyta pavadinimu “Viva la mamma!”.

Mados spauda šį renginį įvertino labai teigiamai.

Šaltiniai:

1. Dolčė ir Gabana nesutarimai su Eltonu Džonu;

2. “Viva la mamma!” renginio nuotaukos.

Šauksmas

Leave a Reply