Koma Komoje. Afrikiečiai apgulė Šiaurės Italijos miestą Komo (Como)

Geresnio gyvenimo ieškotojai iš Afrikos, kuriuos patikimai gaudo jūroje ir veža į Italiją NATO šalių laivai, kad taip, matyt, pagreitintų Europos okupaciją, gulte apgulė Šiaurės Italijos miestus, ypač po to, kai Austrija ir Šveicarija ėmė kontroliuoti savo sienas. Afrikiečiai nori į Vokietiją, pas Merkel, kuri juos kvietė, o negeri šveicarai su austrais jiems trukdo. Apie komą Komoje ir tragišką padėtį Italijoje su nelegaliais migrantais afrikiečiais pranešė portalai laprovinciadicomo ir Krone.

como-440x226

Koma Komoje

Italijos dienraštis „La Provincia di Como“ pranešė, kad afrikiečių minia, daugiausiai išeiviai iš Eritrėjos, įsiveržė į Komo miesto geležinkelio stotį, kad traukiniais nukeliauti į Šveicariją, o toliau į Vokietiją.

03840b3b0ca7d3c43363d014402ae793__comobrenner_jpg

Afrikiečiams kažkas pranešė, kad Šveicarija atidarė jiems sieną ir priims jų prašymus dėl prieglobsčio. Į stotį atvyko specialiųjų dalinių pareigūnai, kurie užblokavo praėjimą prie traukinio. Tik Karito ir Raudonojo kryžiaus darbuotojų dėka pavyko nuraminti šiuos Merkel svečius, po ko ir buvo atnaujintas traukinių eismas.

epaselect epa05499026 Refugees heading towards northern Europe have set up tents in a park close to the train station in Como, Italy, 19 August 2016. The migrant population in Como is rapidly increasing after people who have tried to cross into Switzerland have been sent back to Italy by Swiss authorities. Under the so-called Dublin accord, member countries – including Switzerland – may send asylum seekers back to the country where they first registered for asylum.  EPA/FRANCESCA AGOSTA/TI-PRESS

Europai gresia naujas afrikiečių migrantų štormas

Krone praneša, kad kiekvieną savaitę apie du tūkstančius migrantų atplukdoma į Italiją. Kartais po 500 ir daugiau per vieną dieną. Jų paskirstymo sistema yra perkrauta. Šveicarija uždarė migrantams sieną su Italija.

epa05424661 A general view showing the railway station of Como, Italy, 14 July 2016. Hundreds of migrants heading towards northern Europe have reached Como the last few days. The luxury celebrity holiday hotspot in Italy has become inundated with migrants as the migrants crisis across the continent heightens.  EPA/PABLO GIANINAZZI

„Jeigu Šveicarija nuosekliai gins savo sienas, o situacija Italijoje toliau aštrės, mums gresia naujos prieglobsčio prašytojų bangos “, – taip padėtį komentuoja Austrijos vyriausybė ir skelbia, kad „užtvarų statyba Brenerio perėjoje baigta.“

„Per kelias valandas mes galime įjungti Brenerio blokavimą, statybos darbai užbaigti. Mūsų specialistai seka prieglobsčio situaciją Italijoje labai tiksliai“, – Gynybos ministerijos pareigūno žodžius cituoja Krone.

Migracijos krizė prognozuojama vasaros pabaigoje. Per savaitę dabar atplukdoma po 2000 afrikiečių į Italijos pakrantę. Nuo sausio 1 dienos iki rugpjūčio 19 viso atgabenta 101.851 afrikiečiai.

epa05424665 A migrant rests in the railway station of Como, Italy, 14 July 2016. Hundreds of migrants heading towards northern Europe have reached Como the last few days. The luxury celebrity holiday hotspot in Italy has become inundated with migrants as the migrants crisis across the continent heightens.  EPA/PABLO GIANINAZZI

Dešimtys tūkstančių afrikiečių nori į Vokietiją

Dešimtys tūkstančių afrikiečių, kurie visi yra Merkel pakviesti, o jos politika nesikeičia, vyksta į Vokietiją, kad jiems būtų suteiktas pabėgėlio statusas, rašoma Krone. Bet dabar, jie sėdi tvirtai Šiaurės Italijoje pasienyje su Šveicarija, situacija tampa kritine. Nelegalių migrantų stovykla sparčiai auga ir Milane įvyko pirmosios riaušės.

„Tai tik laiko klausimas, koda visos Italijos užtvaros bus pralaužtos ir tūkstančiai afrikiečių suras alternatyvų maršrutą Vokietijos kryptimi per Brenerio pėrėją į Tirolį.“ Krone žodžiais, tai verčia Austrijos vyriausybę skelbti pilną kovinę parengtį ir teikia viltį, kad Italijos vyriausybė dar kurį tai laiką pajėgs kontroliuoti situaciją.

stazione-lassalto-al-treno-dovuto-a-una-notizia-falsa_10f0beb2-6707-11e6-930a-37256305eadf_998_397_big_story_detail

ES vadovybė pati organizavo arabų ir negrų perkėlimą į Europą, todėl sunku patikėti, kad jie nesuorganizuos ir tolesnio jų perkėlimo į Vakarus, jų vežimą į tokias valstybes kaip Lietuva, kurią valdo Briuselio globalistų marionetės, pamynusios savo tautos interesus.

Mes turime padaryti viską, kad į Seimą nepatektų nei viena partija, kuri parėmė migrantų vežimą į Lietuvą.

Algimantas Lebionka

Šauksmas

Leave a Reply