Konservatorius atsisako paviešinti kelias dešimtis jam žinomų asmenų, veikiančių prieš Lietuvos valstybę

Print Friendly, PDF & Email

Konservatorius neišdrįso paviešinti kelių dešimčių jam žinomų asmenų pavardžių, veikiančių prieš Lietuvos valstybę

Apie pavojingas teroristinės Rusijos nuolatines informacines atakas prieš Lietuvą kiekvieną dieną kalba tiek tam tikra aukštų Lietuvos politikų grupė, tiek ir jų nepriklausoma žiniasklaida.

Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto narys, konservatorius Arvydas Anušauskas prieš savaitę pranešė, kad  Rusijai skleisti dezinformaciją Lietuvoje sąmoningai padeda kelios dešimtys žmonių.


screen-shot-2015-03-16-at-16-33-05A. Anušauskas (dešinėje). Nuotr. facebook.com

„Jų motyvacija labai įvairi – nuo materialinės naudos iki savo antieuropietiškos, antiamerikietiškos ar antidemokratinės pozicijos realizavimo“, – interviu „Lietuvos žinioms“ atskleidė konservatorius.

Paaiškėjus šiems konkretiems faktams apie tas kelias dešimtis prieš Lietuvą ir Vakarų vertybes veikiančių individų, ekspertai.eu iš karto kreipėsi į A. Anušauską.

„Prašome Jūsų paviešinti šias pavardes ir kanalus, kuriais tokia dezinformacija skleidžiama, bei pateikti visų konkrečių pastebėtų dezinformacijos pavyzdžių sąrašą“, – buvo prašoma kreipimęsi aukštam Lietuvos politikui.

Ekspertai.eu buvo pasiruošę iš karto paviešinti šių valstybės priešų sąrašą, jų informacinius kanalus, kuriais šie konkretūs žmonės skleidžia melą, nukreiptą prieš mūsų tėvynę, daliai kurių už veiklą, nukreiptą prieš mūsų valstybę, moką Kremlius.

Tačiau Seimo nario konservatoriaus atsakymas buvo… įdomus. Skelbiame jį visą.

„Laba diena, malonu, kad Jūsų internetinė svetainė domisi dezinformacijos užkulisiais. Tačiau aš pats renkuosi kur ir kokią informaciją viešinti, kokiais būdais ją pateikinėti. Tai atsakymas į pirmą klausimo dalį. O jei gyvenate Lietuvoje ir nematote skleidžiamos Rusijos dezinformacijos pavyzdžių ir norite, kad aš Jums teikčiau jos pavyzdžių „sąrašus“, tai tikrai atrodo keistai, nes rimti žurnalistai neprašo už juos padaryti jų darbo. Tai atsakymas į antrą klausimo dalį. Sėkmės.“ – sakoma Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto nario atsakyme.

Šaltinis: ekspertai.eu

Šaukmas

Leave a Reply