Krone: pabėgėliai nenori vykti į Lenkiją ar į Lietuvą

Austrijos „Krone“ rašo apie tai, kad „pabėgėlių“ paskirstymas nevyksta todėl, kad patys pabėgėliai sutinka važiuoti tik į Vokietiją, Austriją ir Švediją, o vykti į skurdžias ES valstybes, kuriose mažos socialinės išmokos, jie atsisako. Šiuo metu į Lenkiją ir į Slovakiją atvyko 0 „pabėgėlių“.

44909c0213b8f49c8af88f751383c66a__s_1260_jpg

Žanas Klodas Junkeris Austrijos užsienio reikalų ministro Sebastiano Kurz siūlymą Viduržemio jūros salose steigti pabėgėlių centrus pavadino „amoraliu“. „Moralusis“ Junkeris, tačiau, pats nesugeba pasiūlyti jokios išeities iš susiklosčiusios situacijos su “pabėgėliais”, kurie patys atsisako vykti į neturtingas Europos sąjungos valstybes. Jų kelionės siekis yra Vokietija, Austrija, Švedija, kur didžiausios socialinė išmokos. Tai akivaizdžai parodo, kad šita į ES besiveržianti žmonių masė yra ne „pabėgėliai“, bėgantys nuo karo, o yra socialiniai parazitai, trokštantys geresnio gyvenimo juos priimančių valstybių sąskaita.

Krone primena, kad iš 160000 „pabėgėlių“, kuriuos buvo sutarta pernai paskirstyti po ES valstybes iš Graikijos ir Italijos pabėgėlių stovyklų, lyg šiol paskirstyta tiktai 2000, nes „pabėgėliai“ geriau lieka stovykloje, negu vyksta į skurdžias ES valstybes.

A.L.

Šauksmas

Leave a Reply