Lenkai ruošiasi referendumui dėl migrantų priėmimo

Lenkijos patriotai kupini ryžto sekti Vengrijos pėdomis ir surengti referendumą dėl migrantų priėmimo į Lenkiją pagal ES kvotas. Portale wseci pl. rašoma, kad „verta eiti Orbano pėdomis dėl migrantų priėmimo. Verta, nes mažai šiandien svarbesnių reikalų, kaip Europos ir mūsų valstybės apsaugojimas nuo islamizacijos vienos ar dviejų kartų perspektyvoje.

polishcover2_0

Visos Europos, gaila, mes negalime apsaugoti nuo bepročių kairiųjų politikų. Juo labiau reikia išnaudoti visas galimybes, kurias mes turime, kad apginti Lenkiją, rašoma wseci. Referendumas – tai viena iš pačių svarbiausių galimybių. Vienareikšmis „NE“ masinei imigracijai iš Artimųjų Rytų bus patikimu Teisės ir Teisingumo vyriausybės palaikymu prieš galimą spaudimą iš Briuselio pusės. Kas dar svarbiau, tai taip pat bus įspėjimu galimai dabartinės opozicijos vyriausybei.

Situacijos nedera neįvertinti, net esant pilnam suvokimui, kad privalomų kvotų sistema šiai dienai yra mirusi. Jeigu tik Briuselis įgis kvėpavimą (pavyzdžiui laimėjus Britanijos referendume sąjungos šalininkams), gali sugrįžti ir daug egzotiškesnės idėjos. Tuo labiau, kad kairiųjų elitų tikslu yra ne tiktai atvykėlių apgyvendinimas; jų tikslu yra Centrinės ir Rytų Europos valstybių kultūros ir civilizacijos sugriovimas. Kalba eina apie tai, kad mūsų valstybės turi vykdyti multikultūralizmo politiką. Kad jos taptų tuo požiūriu panašios į Vakarų šalis.

Parašai po pareiškimu dėl referendumo jau renkami Kukuz‘15 aktyvistų. Siūlomas klausimas: „jus už priėmimą į Lenkiją pabėgėlių, pagal jų perkėlimo Europos Sąjungoje sistemą?“

Ši iniciatyva, kurią turi valdančioji koalicija palaikyti, sutinkamai su turimu mandatu gerbti piliečių valią. Iš PiS požiūrio taško, kad referendumo iniciatoriais kažkas iš šalies, neturėtų jaudinti.

Mes turime teisę pareikšti savo nuomonę dėl Europos islamizacijos. Mes taip pat turime įsipareigojimus pareikšti aiškią savo poziciją, tuo padėsime sveikoms jėgoms Vakaruose, kenčiančioms nuo faktinio politkorektiškumo ir melo. Juk tvirtinimas, kad „pagalba pabėgėliams“ turi reikšti ištikimybę mūsų žemei ir mūsų civilizacijos ateičiai, tai aiški manipuliacija. Padėti reikia, gerbti kitus, bet tai negali reikšti sutikimą susinaikinti.

Mes, lenkai, vengrai, čekai arba slovakai – mes puikiai žinom, ką reiškia būti užkariautiems, ką reiškia stovėti ant išgyvenimo ribos. Vakarai mažai turėjo tokios patirties, taip kad greitai pasieks prarajos kraštą. Nei už jokius pinigus, nei už jokius grantus, mes negalime prisijungti prie šito maršo suvaikėjusių petražolių, reziumuoja straipsnio autorius Jacek Karnowski

paruošė Petras Gulbinskas

Šauksmas

Leave a Reply