Lenkijos URM pareikalavo iš Berlyno paaiškinti teroro aktų priežastis

Lenkijos URM vadovas Vitoldas Vaščikovskis pareikalavo iš Vokietijos specialiųjų tarnybų ir valdžios paaiškinti priežastis, dėl kurių teroristams pavyko įvykdyti eilę teroro aktų VFR teritorijoje, vieno iš kurių metu žuvo Lenkijos pilietė. Ministras pabrėžė, kad Varšuva laukia iš savo vakarų partnerių veiksmų užtikrinant Europos saugumą.

Blutbad_mit_Machete_1_Tote._2_Schwerverletzte-Asylwerber_verhaftet-Story-521427_630x356px_69f7a7d1ecddf223a7372a799da63bb0__reutlingen4_jpg

„Už situaciją saugumo srityje Vokietijoje atsako Vokietijos tarnybos ir politikai. Mes laukiame, kad jie paaiškins, kodėl prieita iki tokių atakų. Mus tikino, kad priėmimas tokio didelio skaičiaus pabėgėlių, Europos atvėrimas nesukels jokių problemų. Pasirodo, kad problemų esama“, – ministrą cituoja RIA naujienos.

Ministras pažymėjo, kad kai kurie iš užpuolikų „nesusieti“ su paskutiniu pabėgėlių srautu, bet „kai kuriais atvejais betarpiškai dalyvauja žmonės, kurie su šia pabėgėlių banga atsirado Europoje“. Liudininkai nufilmavo pabėgėlį, kuris mečete užkapojo moterį. „Tvirtinimai Europos politikų, politikų ir Vokietijos tarnybų, kad Europa saugi, — nepagrįsti“, — pažymėjo Lenkijos ministras. Jo žodžiais, Lenkija laukia priėmimo priemonių, kurios apsaugotų Europą nuo tolimesnių teroro aktų.

Paskutiniu metu Vokietijoje įvyko iškart keli užpuolimai. Viename iš jų Roilingene žuvo Lenkijos pilietė. Lenkijos URM patvirtino, kad žuvusioji – lenkė, ji buvo nėščia.

Įdomu ką šiuo klausimu galvoja mūsų ministras “kremliofobas”?

241232

Šauksmas

Leave a Reply