Lietuvai reika Taikos, Nepriklausomybės ir oraus gyvenimo. Kazimieras Juraitis.

Версия на русском языке https://youtu.be/alOuB3lQg7Y

Gerbiamas p. Putinai. Vladimirai Vladimirovičiau. Artėja kovo 11-a. Lietuvoje ši diena reiškia Nepriklausomybę. Pagrindinis dalykas, ko šiandien reikia Lietuvos Tautai – Taikos. Antras dalykas, ko šiandien reikia LietuvosTautai – tai Nepriklausomybė. Nes tik Nepriklausomybė gali užtikrinti trečią Tautai būtiną dalyką – orų, žmogišką gyvenimą. Šiandien Lietuvos Tauta, MANO Tauta – neturi nei vieno iš šių trijų dalykų. Pagal savižudybių skaičių Lietuva užtikrintai pirmauja Europoje, pagal emigraciją – taip pat.

Likusiai daugumai gyventojų daliai sukeltas sunkus psichikos sutrikimas paranojinė šizofrenija. Lietuva, kartu su Puerto Riku ir Latvija, taip pat įeina ir į greičiausiai nykstančių valstybių trejetuką pasaulyje. Lietuvos teisėsauga neveikia, nes ji saugo ir aptarnauja parazituojančios nusikalstamos grupuotės interesus. Tam įrodymas – ir aukščiau minėtas teismo procesas, kuris bet kurioje Europos šalyje, įskaitant ir Rusiją, būtų neįsivaizduojamas. Mes, Lietuvos Tauta, savo Nepriklausomybę ketiname susigrąžinti, gerb.

Vladimirai Vladimirovičiau. Arba dabar, arba veikiausiai – jau niekada. Ir štai pagal kokį scenarijų. Po 2019m. rinkimų į Lietuvos Respublikos prezidentus mūsų kandidatas į prezidentus, «Tautos prezidentas» paleidžia Seimą. Jis privalo tą padaryti, nes Lietuvos valstybingumą dabar naikinančių parazitų šeimininkai reikalauja ne Taikos, bet karo. Jis, vadovaudamasis Lietuvos Respublikos Konstitucija, reformuoja rinkimų įstatymą, pagal kurį turi būti itin išryškinta tautos savivaldos funkcija, tiesioginio valstybės valdymo galimybė, reformuoja teismų sistemą. Čia – pagrindinis siekis vidaus politikoje.

«Tautos prezidentas» skelbia Lietuvos neutralumo politiką. Visos ginkluotei skiriamos milijardinės lėšos nedelsiant nukreipiamos emigrantų sugrąžinimo politikai, skurstantiems pensininkams, daugiavaikėms šeimoms, mokytojams, gydytojams, socialinei atskirčiai mažinti, o ne brolžudiškam karui kurstyti. Tarptautinėje politikoje «Tautos prezidentas» siekia sukurti taikos zoną «nuo jūros iki jūros», t.y. nuo Baltijos iki Juodosios jūros. Čia jis pasiruošęs vaidinti išskirtinio lyderio vaidmenį. linkiu Jums ir Jūsų šeimai kuo geriausios sveikatos, atsiprašau už neprotokolinę kalbą — aš ne diplomatas, aš žurnalistas. čia buvo Nepriklausomos Lietuvos atstovas

– Kazimieras Juraitis iš visuomeninė televizijos PressJazz studijos

Visus įstatymus po Lisabonos sutarties skelbiu negaliojančiais

Тут версия на русском

Добавить комментарий