Lietuvoje besitęsiant politiniams persekiojimams – masinės kratos

Šiandien, kovo 19-ą dieną iš pat ryto buvo atliktos kratos 9-ių prieš Briuselio ir Vašingtono diktatą pasisakančių aktyvistų namuose bei darbovietėse, ryšium su Klaipėdos prokuratūros vis dar tęsiamu ikiteisminiu tyrimu. Tame tarpe kratos buvo atliktos ir Žilvino Razmino, Giedriaus Grabausko, Kazimiero Juraičio, Jaro Valiukėno, Olego Tytorenkos, Mildos Bartašiūnaitės, Vaido Lekstučio bei kitų aktyvių Lietuvos piliečių namuose.

Apie šias kratas skambių straipsnių nepatingėjo iškepti ir sisteminė Lietuvos spauda – šie įvykiai aptarinėjami tiek garsiajame Delfyje, tiek ir 15 min. portale, kur yra kalbama apie kažkokius tai neva galimus ryšius tarp Lietuvos antikarinio ir anti-imperialistinio judėjimo aktyvistų ir vienų ar kitų valstybinių Rusijos organizacijų.

free-speech2Iš esmės šias kratas galime laikyti nuoseklia Lietuvoje vykdomos politinės raganų medžioklės tąsa, kuria politiniai persekiojimai mėginami pakelti į dar aukštesnį lygį nei anksčiau, paprasčiausią alternatyvios nuomonės ir idėjinės bei politinės pozicijos išreiškimą, aktyvią politinę ir visuomeninę veiklą įvardijant kaip nusikaltimą (kaip supratome, kol kas jokiems asmenims kaltinimai dar nėra pateikti, tačiau tyrimas yra vykdomas pagal ne kartą mūsų anksčiau minėtą BK 121-ąjį str. dėl antikonstitucinių grupių kūrimo, kuris, bent jau mūsų, tautinių socialistų atveju, yra visiškai netaikytinas, turint omeny griežtai nesmurtinį mūsų veiklos pobūdį ir poziciją dėl Lietuvos suvereniteto klausimo).

Žinoma, reikia tik4tis, kad Klaipėdos prokurorams pakaks sveiko proto ir elementarios sąžinės, kad jie pasektų savo kolegų Panevėžyje ir Jurbarke pavyzdžiu ir atsisakytų nuo kaltinimų nebūtais dalykais, kuriuos prikabinti mėgina tiktai Artūro Paulausko ir Ko vadovaujamas Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas (NSGK), faktiškai siekiantis karinės-teroristinės diktatūros Lietuvoje įvedimo. Tačiau kaip bus, parodys tik laikas ir ateities įvykiai.

Mes raginame visus sveiko proto, sąžinės ir pažangios politinės krypties nepraradusius lietuvius ir Lietuvos piliečius neišsigąsti šitokių valdžios veiksmų ir solidarizuotis su tais, kurie yra persekiojami už teisybę, kurie, nepaisant gąsdinimų ir bandymų vykdyti politinį terorą, be baimės nešė, neša ir toliau neš kovos už tikrą Lietuvos nepriklausomybę ir dirbančiosios lietuvių tautos interesus, kovos už socialinį teisingumą ir darbo žmonių valdžią, vėliavą.

Jei mes bijosime, jei mes nesivienysime, jei mes išsigąsime tokių ar kitokių valdžios akcijų, jei mes tik imsime ir nuleisime rankas, tai galime būti tikri, kad už mūsų visų teises niekas kitas nepajudins nei pirštelio. Šią politinę kovą galime tęsti tik būdami vieningi, drąsūs ir susitelkę.

Taip savo veiklą, darbą ir kovą pažadame tęsti, nepriklausomai nuo galimai iškilsiančių problemų, nes mes žinome, kad tiesa yra mūsų pusėje. Su tokiu nusistatymu mes eisime pirmyn iki galutinės pergalės!

Šaltinis: ltnacionalistas.

Šauksmas

Leave a Reply