Lietuvos Liaudies Partijos pirmininku išrinktas Rolandas Paulauskas (video)

2016m. birželio 11 dieną Lietuvos Liaudies Partijos pirmininku išrinktas  Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataras Rolandas Paulauskas. Po suvažiavimo jis kreipėsi į tautiečius.

00128_10Ką tik baigėsi Lietuvos Liaudies Partijos suvažiavimas. Partija išsirinko naują tarybą, valdybą, naują partijos pirmininką – juo patikėta būti man. Į Liaudies Partiją įsiliejo nemažas būrys Mūsų Gretų. Šis darinys neturėjo aiškios organizacinės struktūros, aktyviausi žmonės tapo Liaudies Partijos nariais.

Lietuvos Liaudies Partija pradeda naują savo gyvenimo etapą ir mes nesame saistomi jokiais politiniais, ideologiniais ar organizaciniais susitarimais, kurie buvo Liaudies Partijos praeityje. Liaudies Partija per trumpą laiką nuėjo sudėtingą ir vingiuotą kelią. Mes pradedame naują gyvenimo etapą, kuris mūsų nesaisto su praeitimi. Todėl visi, kurie norėtų prisijungti prie mūsų veiklos, stoti į partiją ir tapti aktyviais jos nariais, arba liekant Mūsų Gretų nariais ir remiant mūsų veiklą, turi turėti omenyje, kad Liaudies Partija – naujas darinys su nauju veiklos etapu, nesaistomas su praeitimi.

 Tai, ką mes darome, mes darome ne sau. Visa tai mes darome Jums, nes tikiu, kad Lietuvoje daug žmonių, galvojančių lygiai taip, kaip mes. Tiesiog arba jie dar neišgirdo, kad jau yra pasirinkimas, arba dar yra šioks toks vienas kito nesupratimas smulkiuose niuansuose. Todėl kaip visuomet sakau: jeigu galima kartu nuvažiuoti nors iki Kryžkalnio, tai iki jo ir važiuokime, o paskui skirstykimės.

Balsuodami už mūsų žmogų arba mane asmeniškai, nesiekite savo pasirinkimo  su emocijomis ir simpatijomis – antipatijomis. Net jeigu jums kažkas ir labai nepatinka, žiūrėkite, ar Jums tinka mūsų pažiūros. Visa mūsų veikla skirta ne mums, o Jums.

Pasirinkimas jau yra.

Rolandas Paulauskas

Leave a Reply