Lietuvos piliečiai yra persekiojami policijos

Print Friendly, PDF & Email

Pagal šiuos Kristoferio Voiškos pranešimus (https://ltnacionalistas.wordpress.com/angliskai/lithuanian-government-intensifies-persecutions-against-anti-imperialist-activists/) ir šią apeliaciją (https://www.youtube.com/watch?v=X6MDj2uvyLk ) proamerikietiškos valdžios valdoma Lietuva persekioja lietuvius, kurių nuomonė nesutampa su antirusiška propaganda, kuri leidžia Vašingtono NATO marionetėms kariauti su Rusija. Skirtingai nei marionetinė valdžia, lietuviai supranta, kad karas su Rusija reiškia, kad Lietuva būdama fronto linijoje – bus visiškai sunaikinta, rezultatas, kuris galiausiai nepriverstų Vašingtono nerimauti, taip kaip Vašingtonui netrukdo, kai jo pajėgos šluoja nuo žemės paviršiaus jungtuves, laidotuves ar vaikų futbolo žaidimus.

Kas yra Lietuva? Vašingtonui – tai niekas.

Kristoferis Voiška veda alternatyvų interneto žinių portalą Lietuvoje. Ne tiek seniai jis ėmė interviu iš manęs ir tas interviu atsirado abiejuose lietuviškuose laikraščiuose, bei jo internetinių naujienų programoj video formoj. Tiesą sakant, man jis atrodė gerai informuotas. Patariau jam, kad interviu ėmimas iš manęs gali prišaukti jam bėdų, bet jis apie tai jau buvo informuotas.

Kaip ir sakiau jau daugelį kartų – amerikiečiai yra blogiausiai informuojami žmonės Žemėj. Jie yra neinformuoti apie augantį pagreitį būsimam karui su Rusija. Parsidavusi žiniasklaida (angl. „Presstitute media“ red. Past.) Europoje, ypatingai Baltijos šalyse ir Lenkijoje – sunkiai dirba kurdama žmonių mintyse Rusijos invazijos baimę. Orkestro valdoma baimė tuomet leidžia kurt bazes Amerikos marionetinei valdžiai, kad galėtų prašyti karių, tankų ir raketų iš Vašingtono ir iš JAV karinio/gynybinio komplekso, skaičiuoja jos naudą, prašo sutikimo.

Bet tai, ką Rusija mato – yra grėsme, o ne galimybė JAV kariniam/gynybiniam kompleksui užsidirbti pinigų ar pinigų išmokoms korumpuotoms Lietuvos ir Lenkijos valdžioms, kurios tampa suprantamos kaip augančios neonacių valdžios, kurią Vašingtonas davė ir Ukrainai.

Kol tęsiu pasakojimą, situacija darosi pavojinga. tai žinia, kurią kai kurie yra per silpni ją priimti.

Aš nukreipiau kontakto informaciją Kristoferiui Voiškai ne ten kur reikėjo. Jeigu jums rūpi parodyti paramą Kristoferiui ir nepriklausomai žiniasklaidai Lietuvoje – siųskite el. paštu Valdui Anelauskui anelauskas@hotmail.com. Galbūt jis persiųs jiems.

Savaitės eigoje man sukaks 76-eri metai. Aš gimiau 1939 m. Tuomet, kai Antrasis Pasaulinis karas rutuliojosi kaip tiesioginė pasekmė Versalio sutarčiai, kuri sulaužė kiekvieną prezidento Vudrou Vilsono pažadą Vokietijai mainais į Pirmojo pasaulinio karo pabaigą.

Pamenu, kai dar būnant vaiku Šaltojo karo metu buvome mokomi slėptis nuo atominių bombų atakų slepiantis po mokyklos suolais. Mums būdavo išduodamos pakabukų žymos su kraujo grupės tipu, visai tokios pačios, kaip nuplėštos JAV karo vadų pakabukų žymos nuo mirusiųjų karių, kurie buvo rodomi kariniuose filmuose ir nužudyti vokiečių ar japonų ir parsiųsti atgal mirusiųjų šeimoms.

Mums tai buvo labiau romantiška, negu baugu. Mums patikdavo nešioti tuos išgraviruotus metalinius karo pakabukus. Neprisimenu, kas nutiko manajam, bet dabar jis turėtų būt patekęs į kolekcionierių rankas.

Teko matyti daug. Kai būdami vaikais žaidėme karus – tais laikais tu galėdavai turėti žaislinius ginklus ir būt nenušautas policijos, kuri saugo mus – mes mėgavomės Amerikos Pasaulinio karo pergalėmis. Mes supratome, ačiū už tai tėvams ir seneliams, kad Raudonoji Armija laimėjo karą prieš Vokietiją, bet mus amerikiečius skriaudė beširdžiai japonai.

Na bet šito užteko. Mes juk žinojome, kad JAV yra kieta.

Buvau 14-os metų, kai Korėjos karas įsiplieskė. Mes, žinoma, tikėjomės laimėti ir manėme, kad mūsų lūkesčiai buvo teisingai pasverti, kai generolo Mak‘Artūro amfibijos nugalėjo Šiaurės Korėjos armiją. Bet ko Mak‘Artūras ir Vašingtonas nepastebėjo – yra tai, kad Kinija ir Sovietų sąjunga nežadėjo taip lengvai sutikti su JAV pergale.

Amerikiečiams iš anksto džiūgaujant – trečiojo pasaulio Kinijos armija atslinko ir nugrūdo Japonijos užkariautojus atgal į Pietų Korėją. Tai buvo žeminantis pralaimėjimas amerikiečių kariuomenei. Mak‘Artūro atsakas į paprastą karo pralaimėjimą buvo išsireikalauti ir atsakyti į tai branduoliniu ginklu. Susiginčijus su prezidentu Trumanu, Mak‘Artūras – žymiausias Amerikos generolas – buvo nušalintas nuo vadovavimo.

Vašingtonas sutiko su pralaimėjimu Korėjoj, bet tada vėl – Vietname, kur 500 tūkst. JAV pajėgų, susidedančių iš JAV armijos, pėstininkų ir specialiųjų pajėgų – buvo nugalėti Trečiojo pasaulio partizanų kariuomenės.

Šiems pralaimėjimams galime priskirti Afganistaną ir Iraką. Po 14 metų žudynių Talibanas kontroliuoja didžiąją dalį šalies. Džihadistai įkūrė naują valstybę Sirijos ir Irako pašonėje, jų žemėse. Artimieji Rytai kvepia Amerikos pralaimėjimu. Visai kaip Korėjoj. Visai kaip Vietname.

Nepaisant šių faktų, nerūpestingi amerikiečiai ir jų pamišę valdovai Vašingtone įsivaizduoja, kad JAV yra viena jėga, vienintelė pasaulio superjėga, prieš kurią negali stoti nei viena šalis. Ši arogancija, neišmanymas ir puikybė veda JAV į konfliktą su Rusija ir Kinija, kur bet kuri iš jų gali laisvai sunaikinti JAV. Ir Europą taip pat. Ir kvailą paperkamą Japonijos valdžią, visiškos nebūties, negarbės japonų tautai ir tai yra visa kolekcija Amerikos gerai papirktų marionečių.

Kaip kad Andrew Cockburn dokumentavo – JAV kariuomenė yra pasiklydusi abstracijose ir daugiau nėra pajėgi valdyti ir laimėti įprastų konvencinių karų. http://www.paulcraigroberts.org/2015/03/24/us-government-us-military-became-murder-inc-paul-craig-roberts/ Bet kuris amerikietis ar NATO armija, nusiųsta pulti Rusijos – būtų sunaikinti beveik akimirksniu. Vašingtonas negali priimti ir susitaikyti su prestižo praradimu, kad yra nugalėtas ir imtųsi branduolinio karo. Gyvybė Žemėje išnyktų.

Vienintelė išvada, su kuria kompetetinga analizė sutinka yra ta, kad Vašingtonas yra didžiausia grėsmė gyvybei Žemėje. Vašingtonas yra didesnė grėsmė, negu globalinis atšilimas. Vašingtonas yra didesnė grėsmė, negu visų mineralų ir energijos šaltinių besibaigiančios atsargos. Vašingtonas yra didesnė grėsmė, negu likusio pasaulio iškilimas ir JAV skurdas dėl Vašingtono politikos, kad praturtintų keletos žmonių visų likusiųjų sąskaita.

Vienintelė teigiama išvada yra ta, kad kol nesugrius Vašingtonas nuo savo ekonominio kortų namelio arba jo nepaliks NATO marionetinės valstybės – Vašingtonas sunaikins gyvybę Žemėje.

Vašingtonas yra didžiausias velnias, su kuriuo pasaulis yra buvo kada nors susidūręs. Nėra gėrio Vašingtone. Tik totalus blogis.

Šaltinis: http://www.infowars.com/lithuanians-under-police-state-attack/

Leave a Reply