Lietuvos politikai šoka su Rusijos meška (video)

Print Friendly, PDF & Email
Stebėdami melo srautus, isterišką karo kurstymą Lietuvoje, Amerikos lietuviai atsiuntė nuorodą į vienos religinės sektos Vakarų Virdžinijoje ritualus. Kviečia jį pažiūrėti ir susimąstyti, ar tas filme parodytas beprotiškas šokis su gyvatėmis neprimena mūsų politikų šokio su Rusijos meška?

Savo trumpame laiškelyje emigrantai sveikina su artėjančiomis Velykomis ir skatina Tėvynėje likusius Lietuvos piliečius nepamesti blaivaus proto, nepasiduoti nuolatiniam melui per masines informacijos priemones ir visuomet laikytis krikščioniškų vertybių. Laiškelyje rašoma, kad šis dokumentinis filmukas  – “tiesiai iš pasaulio civilizacijos židinio, švieęiančio miesto ant kalvos (Kaip Reiganas sake, “Shining City on the Hill”) “

Filme užfilsuotuose kadruose matyti, kaip sektos nariai šoka su gyvatėmis, matyt tuo norėdami parodyti, kad jų tikėjimas toks stiprus, jog nebaisu ir gyvatės įkandimas. Na, o jeigu jau įkąs – tai bus velnio darbas, matyt, per menkas tikėjimas buvo.

Panašiai ir mūsų politikai savo elgesiu nuolat provokuoja ir erzina Rusiją, matyt tikėdamiesi, kad kaimynė provokacijoms nepasiduos ir nepuls. O jeigu užpuls – tai todėl, kad tai buvo neišvengiama.

Šauksmas

Leave a Reply